Вибір аромату для весілля

Вибір аромату для весілля

Для того, щоб зробити весільне торжество незабутнім, ми намагаємося використовувати всі можливі способи, продумуємо всі дрібниці - від весільного плаття і букета нареченої до фати та мереживної підв'язки. Правильно обраний аромат відіграє в цьому випадку не останню роль. Він не тільки доповнить образ, зробить його завершеним, але й підкреслить урочистість моменту.

Але при виборі аромату для такої відповідальної події, як весілля, потрібно додержуватися деяких правил, щоб торжество було бездоганним. Не забувайте, що весільна церемонія - це свято для двох, а це означає, що аромат повинен подобатися не тільки Вам, але й Вашому партнерові. В ідеалі аромати нареченого і нареченої повинні гармоніювати між собою. Щоб бути впевненими в запаху, ми рекомендуємо спробувати використовувати його хоча б за місяць до весілля. Якщо обраний запах не сподобається, у Вас буде час підібрати новий. Тим більше, що женская парфюмерия киев завжди приємно дивує нас своєю різноманітністю. Зрозуміло, ваша майбутня друга половинка повинна також схвалити цей аромат.

Спочатку краще використовувати парфуми вдома. Експериментуйте, наносячи їх на плечі, шию, область декольте або навіть долоні. Не забувайте і про аксесуари. Спробуйте нанести запах, що сподобався, на сумочку або одяг. У такому випадку Вас оточить невидима вуаль із парфумів, що додасть образу загадковості і шарму. Підсилить ефект фата, якщо капнути на неї трохи улюбленого аромату.

Мереживні рукавички, які роблять образ романтичним і розкішним, також можна злегка збризнути туалетною водою. Тоді при кожному русі руками навколишні будуть відчувати ледве помітний аромат. Цим способом користувалася ще королева Єлизавета. Головне - не переборщити.

І нарешті, подружкам нареченої варто вибирати парфуми з тієї ж групи ароматів, що й наречена, не важливо, пряні і східні або свіжі цитрусові, запахи повинні гармоніювати між собою.

Якщо Ви прислухаєтеся до цих порад, то Ваше весілля буде бездоганним і запам'ятається назавжди.