Ви - гість на весіллі. Що одягти?

Ви - гість на весіллі. Що одягти?

Ви запрошені на весілля - це дуже радісна і приємна новина. У передчутті такого урочистого заходу потрібно вирішити кілька важливих питань, одне з них: що одягти на весілля? Це питання, хоч і вкрай важливе, але не таке складне, як здається. Природно, одяг, який ви одягнете на весілля, - це далеко не повсякденне вбрання. Тут підійде лише щось дійсне святкове. Ваш наряд повинен свідчити, про те, що весілля для вас не менш радісна подія, ніж для молодят.

Не важливо, чи робите Ви покупки у модних бутіках чи плануєте зробити замовлення на сайті - у кожному разі виділіть достатньо часу для придбання одягу, косметики та аксесуарів. Тоді не доведеться псувати настрій собі через невдало придбану в поспіху річ.

Отже, існують основні правила, які бажано дотримуватися при виборі вбрання на весілля.

Жінкам не рекомендується вибирати плаття білого кольору, а також всіх його відтінків (пастель, слонова кістка і ін.). У цей день білий - колір винятково нареченої. Взуття підбирають у тон до сукні. Тому жіночі туфлі білого кольору теж не підходять. І вбрання в жодному разі не повинно затьмарити наречену, інакше вийде некрасиво.

Чоловікам для весільного торжества бажано вибирати костюм, але він не повинен бути в строгих тонах, які нагадують класичний костюм нареченого. Галстук буде доречний. Взуття, знову ж, під колір костюму, як і носки.

Тобто перше правило говорить, що гості - лише другорядні фігури на весіллі. Головне місце по праву займають молодята, тому вони повинні виглядати яскравіше за всіх, і не варто намагатися їх перевершити.

Разом з тим, вибирати для свого вбрання темні похмурі тони теж не варто. Якщо плануєте нарядитися в чорне, обов'язково «розбавте» його яскравими аксесуарами.

При виборі вбрання треба враховувати, що весілля, як правило, складається із трьох частин. На офіційній частині треба виглядати урочисто і елегантно. На вінчанні в церкві не можна з'являтися в надто відвертих убраннях. А третя частина - святкування. Виходить, одяг і взуття повинні не тільки красиво виглядати, але й бути зручними для танців і конкурсів.

Окрему роль в одязі відіграють аксесуари. Не забувайте про них, але й не перестарайтеся. Для дівчини доречно використовувати одночасно два-три предмети з перерахованих: сумочка, шарфик, брошка, колечка, сережки, капелюшок. Чоловіки можуть одягти краватку, запонки, ремінь, підтяжки.

І ще: макіяж не повинен бути дуже помітним, а зачіска - зайво помпезною. Не зловживайте парфумами.

Бажаємо, щоб правильно обраний одяг підтримав ваш святковий настрій!