Ворожіння на заміжжя: вибір прізвища

Ворожіння на заміжжя: вибір прізвища

Прізвище та ім'я людини сильно впливають на її долю. Риси вашого характеру, особливості вашої особистості, темперамент і поведінка крім інших чинників визначаються ще й співзвуччям вашого імені і прізвища, і розташуванням планет в той чи інший доленосний день вашого життя. Чи то день вашого народження, чи день вашого весілля чи день народження вашої дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вибираємо дату весілля. Весільний гороскоп на 2012 рік

Тому, приймаючи важливе рішення вийти заміж, астрологи рекомендують скласти індивідуальний гороскоп, який враховує всі ваші особливості.

Так, гороскоп можна придбати практично в будь-якому кіоску. І кожна людина сама вирішує, чи вірити йому, чи ні.

Але компетентний астролог, проведе найскладніші розрахунки, в яких буде врахована не тільки дата вашого народження, а й більш точний час появи на світ.
Ворожіння на заміжжя можна провести за допомогою гороскопу.

Звертаючи увагу на гороскоп, а також на знаки зодиака, ми маємо на увазі вплив на долю людини певного космічного об'єкта. Адже саме положення сонця має найбільший вплив на ваш знак зодіаку.

Які головні моменти слід врахувати при вивченні вашого знаку зодіаку:

  • Точну дату вашого народження.
  • Знак зодіаку, який вплинув при вашому народженні. Тут є один нюанс. Іноді виникає складність при перехідному періоді від одного знака до іншого. В цьому випадку людина може мати властивості обох знаків.
  • Планету-покровителя, який надає вплив на ваше життя.
  • Розрахунок гороскопа повинен проводитися фахівцем в області астрології.
  • Актуальність гороскопа.

Ворожіння на заміжжя, пов'язане з вибором прізвища майбутньої дружини, дуже відповідальний момент. Так як дівчина, змінюючи своє прізвище, може змінити і свою долю. А якою буде ця зміна? Розташує вона до себе планети чи позбудеться їх заступництва? У цьому допоможуть розібратися астрологи, якщо ви прийдете до них на консультацію.

У будь-якому випадку, вибір за вами.