Відбулося весілля Лілі Аллен

У суботу, 11 червня 2011 року співачка Лілі Аллен відсвяткувала весілля зі своїм хлопцем (а зараз вже чоловіком) - бізнесменом Семом Купером. Весілля не можна назвати помпезним.

Пара повінчалася у церкві Святого Джеймса в графстві Глостершир. Шикарну мереживну сукню нареченій пошив Карл Лагерфельд. Плаття було виконано в стилістиці 20-х років. Про це свідчить фасон сукні та фата нареченої з відмінними для того часу прикрасами. Взута співачка була в туфельки від Руперт Сандерсон. Своє вбрання співачка спланувала задовго до церемонії.

Церква, в якій вінчалася пара, була прикрашена квітами білих і лілових відтінків. Саме весілля було дуже сімейним, добрим, тихим без зайвого шуму і мішури. Після вінчання молодята сіли в "Бентлі" і в такому шикарному весільному кортежі вирушили на святкування.

На весіллі наречена оголосила гостям, що знаходиться на четвертому місяці вагітності.

Ніхто й не припускав, що Лілі ще на початку цього року заздалегідь вибрала таку сукню, щоб приховати живіт, про що повідомила дизайнер Аллен.

«Ми з самого початку, ще в січні, знали, що Лілі хоче завагітніти, тому я спеціально розробила таку сукню, в якій їй було б зручно, - розповіла дизайнер. - Ми були дуже раді, коли вона розповіла нам про цю чудову новину ».

Хоча співачка і обрала сукню за кілька місяців до весілля, вона хотіла, щоб все залишалося в секреті. «Як і кожна наречена, вона хотіла, щоб її сукня була для всіх сюрпризом. Вона хотіла щось просте і традиційне ».

Зараз для Ален настав час надій та сподівань. Лілі дуже важко пережила попередні два викидні в 2008 році і в жовтні 2010. «Думки как забеременеть часто турбували її. Це була довга боротьба. Мені здається, такі речі змінюють людину ».

Тож побажаємо їй щасливого сімейного життя і багато здорових діточок!