Весільний ведучий і музиканти як один колектив

Весільний ведучий і музиканти як один колектив

Будь-який захід необхідно планувати ретельно, тоді він запам'ятається як щасливий день у житті. Це стосується і такої важливої події як весілля. Ні для кого не секрет, що «базовий набір» добре організованого весілля це:

  • красиві наречений і наречена
  • гості, які насолоджуються святом
  • просторе приміщення зі смачно накритим столом
  • святковий кортеж
  • фото та відеозйомка на пам'ять.

Подбавши про всі п'ять пунктів, можна вважати, що весілля вдалося. Щоб забезпечити святковий настрій для гостей (цей пункт йде на другому місці після всіх питань, пов'язаних безпосередньо з нареченим і нареченою, а відповідно, є одним з найбільш важливих), потрібна наявність двох професіоналів - весільний ведучий і музикант.

Необхідність професіоналізму тамади відома всім. Однак не варто применшувати необхідності музичного супроводу. Музика - це своєрідний провідник в світ емоцій, який викликає ту чи іншу подію. Таким чином, можна зробити висновок, що сценарій весільного торжества, порядок усіх подій - це завдання ведучого, а потрібний тон заходу - турбота музиканта.

Тепер варто задуматися, якщо два цих важливих на весіллі персонажа працюватимуть кожен по-своєму, то все свято вийде як «неналаштований музичний інструмент»: і інструмент хороший, і грає професіонал, а підсумок жалюгідний. Наприклад, веселий, завзятий тамада з лірично налаштованим музикантом або, навпаки, спокійний, розмірений ведучий при запальному музичному супроводі будуть виглядати, м'яко кажучи, не доречно.

Хороший тандем ведучого з музикантами дозволить внести в проведення торжества родзинку. Адже якщо в потрібний момент зазвучить несподівано музика, кожному етапу свята буде відповідати правильний музичний фон, конкурси пройдуть під акомпанемент в потрібному стилі, то свято вийде гармонійно продуманим. Причому музика може бути як жива (якій в більшості випадків віддається більша перевага), так і музичний оператор з набором визначених для конкретного заходу фонограм. Головне, вибирайте формат вашого весілля за власним смаком, віддаючи данину традиціям або дотримуючись сучасного стилю. Нехай це буде щасливий день.

До речі, якщо Ви – музикант, і Вам необхідно купить пианино в ярославле чи будь-який інший музичний інструмент, то відвідайте сайт muztorg.ru. Там Ви знайдете інформацію про новий магазин, який пропонує широкий асортимент якісних музичних інструментів для справжніх професіоналів своєї справи!