Весільний стиль нареченої

стиль нареченої

День весілля – це один із найбільш пам’ятних днів в житті будь-якої дівчини. І, звичайно, у цей день хочеться бути найкрасивішою, настільки гарною, щоб через багато років, перегортаючи з дітьми весільний фотоальбом, дивитися на себе з гордістю і бачити в очах малят замилування.

Щоб ця мрія реалізувалася, необхідна дуже ретельна підготовка до весілля. Ніщо не повинне відволікати Вас у цей день від коханої людини. Заздалегідь повинні бути враховані всі нюанси, всі можливі несподіванки. Все повинно бути на найвищому рівні.

Не варто забувати і про зовнішній вигляд нареченої. Образ повинен бути досконалим і створювати почуття нереальності, казковості. Саме тому перед власним весіллям кожна наречена повинна бути в курсі всіх останніх новин зі світу моди, стилю, жіночої краси та здоров’я. Багато корисної інформації Ви можете прочитати на порталі style.co.ua. Они повідомлять Вас про все, що повинна знати стильна наречена в такий важливий період життя.

Створюючи весільний образ нареченої необхідно дотримуватися одного стилю, тому починати треба з вибору плаття.

Варто тверезо оцінити всі достоїнства і недоліки своєї фігури, перш ніж приступити до пошуку плаття. Якщо у Вас гарні пишні груди, то їх варто підкреслити, але не занадто оголювати. Нареченим, які володіють таким яскравим достоїнством, краще не брати плаття без лямок. Плаття не обов'язково повинне бути білого кольору. Можна вибрати відтінок найбільш відповідний до кольору Ваших очей і волосся. Це буде виглядати не тільки оригінально, але й зробить вас ще більш схожою на казкову фею.

Вибираючи весільне взуття, не варто зациклюватися на величезному каблуці. Адже в цей день Ви будете в центрі уваги і багато часу проведете на ногах. Тому не варто їх перенапружувати, щоб Ваша посмішка і наприкінці вечора сіяла так само яскраво, як на початку дня. Тому краще вибрати максимально зручний варіант. Безумовно, не варто забувати про те, що туфельки повинні підходити до сукні по кольору і стилю.

Косметика для цього дня повинна бути максимально стійкою. І звичайно вона повинна Вам підходити по колірній гамі і у жодному разі не повинна викликати алергійну реакцію. Макіяж повинен гармоніювати із платтям, і не бути занадто яскравим. Краще спочатку визначитися з Вашою майбутньою зачіскою і тоді вже розставляти акценти, виділяючи губи або очі.

Фата, букет, прикраси для зачіски, біжутерія - все повинне бути витримане в одному стилі. Не варто прикрашати голову перлинами, якщо Ваше плаття прикрашене стразами і на шиї кольє з діамантами, або кристалами Сваровскі. Якщо ви хочете щоб Вашу голову разом з фатою прикрашали живі квіти, вони повинні бути такими ж, як у букеті.

Не варто використовувати і занадто багато деталей, образ повинен бути завершеним, але не перевантаженим. Так, наприклад рукавички не завжди необхідні, як би Вам їх не хотілося одягти, насамперед, треба щоб вони виглядали із платтям єдиним цілим.

Велику увагу варто приділити рукам у цілому, і манікюру зокрема. Саме Ваша права рука буде в центрі уваги протягом усього свята. Ваші нігтики повинні виглядати чудово. Але не варто робити занадто довгий і яскравий манікюр, він повинен лише підкреслювати красу обручки.

Не пошкодуйте часу на підготовку свого образу і піднесені погляди оточуючих людей стануть Вашою нагородою. А щасливий погляд нареченого подарує Вам ще більше позитивних емоцій у найкрасивіший у житті день.