Весільний репортаж

Весільний репортаж

Вас запросили на весілля ... Ви, зі своєю любов'ю до фотографування, природно, захопили з собою улюблений фотоапарат Sony Alpha, в надії зберегти цей щасливий для ваших близьких день. Безсумнівно, для зйомки весілля буде запрошений професійний фотограф, але це не забороняє і вам зробити свої кадри, при цьому не заважаючи ні молодятам, ні професійному фотографу робити свою роботу. Як же поводитися, на що звертати увагу, як фотографувати і не ставати нікому перешкодою?

Запам'ятайте: головні на цьому торжестві - молодята, а фотограф - їх головний помічник. Тому що все, що залишиться молодятам від цього дня - спогади і фото, якими вони будуть підкріплювати спогади і переглядати їх усе своє життя.

Фотограф зробить багато художніх знімків, не забуде він і про репортажну зйомку. Ви, в свою чергу, постарайтеся вловити ті моменти, які залишаться за кадром професійного фотографа, те, що буде відбуватися за його спиною.

На весіллях, як правило, трапляється маса курйозних моментів, за які молодята будуть вам дуже вдячні. Спостерігайте за тим, як молодята зайняті фотосесією, зробіть кадри цієї дії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 порад для гостей з фотоапаратом

Під час фотосесії намагайтеся не потрапляти в простір між молодятами і фотографом, не виростати перед об'єктивом в не підходящий момент. Повірте і зрозумійте - праця фотографа не з легких, і до того ж обмеження в часі змушують працювати швидко і чітко. Ваша раптова поява буде вибивати його з робочого ритму. Молодята обов'язково звернуть увагу на вас і дадуть вам можливість зробити портрет нареченої.

У приміщенні, найчастіше, світла не достатньо для зйомки без спалаху, тому хочу попередити: спалах вашого фотоапарата - ворог професійного фотографа. Постарайтеся не фотографувати зі спалахом в ті моменти, коли зйомкою зайнятий основний фотограф. Після того, як фотограф «відстріляється», забирайте молодят у своє розпорядження і створюйте свої шедеври.

Використовуйте незвичайні ракурси, опускаючи фотоапарат вниз або піднімаючи його над головою. Звертайте увагу на гостей.

На вулиці відключайте спалах і по можливості користуйтеся зумом, щоб залишатися непомітним для оточуючих, це дасть вам можливість робити живі кадри, коли люди відчувають себе природно, не позують. Подивіться навколо уважно, цей день несе в собі масу сюрпризів і несподіванок, все це - подарунок для репортажної зйомки.

І коли наступного дня ви покажете свій запас нестандартних ситуацій на фото, молодята будуть вам вдячні і щасливі від того, що ви зробили для них такий додатковий подарунок у вигляді репортажу їхнього весілля.

Цікавих і забавних репортажних кадрів Вам!