Весільний манікюр: Нарощуємо нігті

Весільний манікюр: Нарощуємо нігті

Сучасний світ вимагає від жінок незмінної стильності і ефектності. Досягти цього перед весіллям можна за допомогою ультрасучасних популярних технологій: нарощування нігтів, вій і волосся.

Модна фішка останнього десятиліття - це нарощування нігтів. Колись салонна процедура, перетворилася в масове захоплення тисяч домашніх майстрів, які пройшли спеціалізовані курси або навчання в школах манікюрного мистецтва. Тепер оголошення про нарощування нігтів вдома заполонили Інтернет і друковані видання. Важливо вибирати винятково надійних і досвідчених майстрів, які зможуть професійно і якісно перетворити руки будь-якої дівчини. Недосвідчений або некваліфікований «фахівець» зможе не тільки зіпсувати настрій, але й здоров'я нігтів і загальний зовнішній вигляд рук.

Зробити нарощування нігтів - відповідальний крок не тільки для клієнта, але й для майстра. Варто бути абсолютно впевненим у своїх силах і уміннях, щоб пропонувати послуги клієнтам. Останнім часом серед фахівців і клієнтів існує чимало дискусій із приводу вибору матеріалу для нарощування. У світі найбільш популярними визнані гель і акрил. Однак кожен майстер і клієнт індивідуально вибирає саме те, що йому більше підходить. Існує думка, що акрилові нігті більш тендітні і шкідливі, у порівнянні з гелевими. При цьому не можна думати категорично. Сприйнятливість натуральних нігтів до штучних матеріалів сугубо індивідуальна, тому в різних людей той самий матеріал може «носитися» по-різному. При цьому гель і акрил відрізняються принципом роботи з ними, зовнішнім виглядом і кінцевим результатом.

Наращивание гелевых ногтей на дому – це прекрасна можливість зробити нігті довшими, а руки естетичнішими і акуратнішими. Однак акрил дає такий же результат, правда кількість шанувальників цього матеріалу падає в основному через неприємний запах мономера (допоміжної рідини) і самого акрилу, що може викликати неприємні наслідки. Гель у цьому плані прийнятніший: неприємного запаху немає, хоча деяких клієнтів стомлює процес висушування нігтів у лампі.

Варто підбити підсумок тим, що споконвічна боротьба двох матеріалів: гелю і акрилу для домашнього нарощування не припиниться ніколи. Тому кожен клієнт, як і раніше, буде віддавати перевагу улюбленому матеріалу. А про якість, міцність і естетичність гелевого або акрилового нарощування кожен складе самостійну думку.