Весільний декупаж або декор подарунків на весілля

Весільний декупаж або декор подарунків на весілля

В останні роки стрімко зростає цінність подарунків ручної роботи, а весільний декупаж по праву займає одне з перших місць у декоруванні весільних сувенірів. Весільний декупаж - ніжний, гарний і унікальний, містить у собі душу в тепло рук майстра.

На які предмети ви можете нанести весільний декупаж? Вибір основи обмежується тільки фантазією автора. Весільний декупаж може прикрасити скриньки для грошей, футляри для весільних дисків, весільні келихи, весільне шампанське, альбоми побажань, папки для свідоцтва, подушечки для обручок, весільне меню, різні весільні сувеніри, рамочки, тарілочки, настінні годинники і багато чого іншого.
Кольори, які використовуються у весільному декупажі, легкі, пастельні, ніжні: традиційний білий, рожевий, кремовий, ніжноголубий, доречне застосування золотих контурів і глітерів.

Весільний декупаж – це унікальна техніка для виготовлення портретних сувенірів. Щоб максимально продовжити декоративність весільного декупажу, варто застосовувати тільки високоякісні фарби і лаки з уф-фільтрами.

Маючи невеликі навички в декупажі, ви можете зробити прекрасні ексклюзивні весільні подарунки, вклавши в них часточку своєї душі, а це в кожному разі прекрасно!

Якщо ж у вас немає часу чи здібностей до рукоділля, а так хочеться здивувати і порадувати молодят своїм оригінально прикрашеним подарунком, то загляньте в магазин декупаж. Там ви знайте багато цікавих та незвичайних речей і для себе, і для молодят.