Весільний банкет влітку

Літо – найпрекрасніша пора для організації весілля і проведення весільного банкету. Для приготування найсмачніших страв ви можете використовувати тільки свіжі фрукти і овочі. Складаючи меню для весільного столу влітку, враховуйте деякі особливості цього сезону.

У якості холодних і гарячих закусок, других блюд і десертів ви можете використовувати найбільш оригінальні блюда. Обов'язкові вимоги до святкового меню на весіллі: воно повинне бути легким і смачним. Для гарячого краще використовувати рибу і м'ясо птаха, оскільки вони легші для травлення і легко засвоюються. Прекрасна можливість урізноманітити весільний стіл - закупити сезонні овочі і фрукти. Шанувальники солодкої літньої полуниці або вишуканої суниці обов'язково оцінять ваші старання. Ідеальними будуть прості блюда із свіжих продуктів, що мають особливий неповторний смак. І вам, і вашим гостям припаде по душі, наприклад, легкий десерт у вигляді крему і свіжих ягід. Спілі й соковиті сезонні фрукти додадуть літньому банкету не тільки смак, але й колір, прикрасивши банкетні страви і столи.

Професійні кухарі в ресторані й кафі вміють створювати шедеври з овочів і фруктів, оформляючи блюда вигадливими фігурками у вигляді квітів, тварин, птахів, різних весільних символів. Додатково прикрасити банкетні столи допоможуть літні рослини: польові квіти, ромашки, яскраві ароматні півонії. Святкову атмосферу створить продумане з'єднання яскравих стрічок і білосніжних скатертин, огіркових канапе і багато декорованих блюд.

Можна витримати і одну якусь тему, наприклад, морську, прикрасивши столи і банкетний зал у біло-блакитній гамі, насипавши черепашок і іншу літню атрибутику. Морська тема повинна знайти своє продовження і на святковому столі, тому відведіть у меню місце морепродуктам.
Можна скористатися і європейськими традиціями, організувавши банкет на свіжому повітрі. У цьому випадку найбільш доречні легкі закуски, десерти, багато свіжих фруктів і овочів. А свіже чисте повітря додасть всім блюдам, навіть найбільш невигадливим, особливий смак.

Якщо Ви хочете спробувати якісь незвичні рецепты блюд на власному весіллі, то загляньте на портал lady.tochka.net. Там, крім багато іншої цікавої інформації, Ви ще може знайти і різноманітні кулінарні рецепти.

Весільний банкет влітку

Весільний банкет влітку

Вдалого Вам весілля!