Весільні запрошення своїми руками – це так просто!

Весільні запрошення своїми руками – це так просто!

Зробити весільні запрошення своїми руками - досить оригінальна ідея, для виконання якої знадобиться терпіння, акуратність, а також деякі творчі навички.

У першу чергу вам необхідно реально оцінити ступінь своїх можливостей, фантазію і терміни, відведені для виконання запрошень на весілля своїми руками. Ваші запрошення можуть бути всілякої форми, текстури, у вигляді «гармошки» або «рулону» як середньовічні послання. Сьогодні ми розповімо Вам про те, як створювати весільні запрошення і що для цього потрібно мати.

Створюємо за допомогою комп'ютера

Якщо Ви володієте різними комп'ютерними програмами, на зразок PhotoShop, то створення весільного запрошення для Вас не буде проблемою. Ви можете використовувати готові весільні картинки (також відмінно підійдуть ваші фото), підібрати гарний шрифт і таким чином оформити весільні запрошення в своєму оригінальному стилі, який вам до душі. Можна сміливо експериментувати і спробувати оформлення запрошень з різними ефектами.

Потім отриманий результат можна роздрукувати за допомогою кольорового принтера. Сьогодні принтер є майже у кожному домі, тому для більшості наречених це не буде проблемою. Щоб запрошення були яскравими та цікавими, потрібно використовувати кольоровий принтер. До речі, якщо у Вас немає принтера, то знайте, що струйный принтер купить можна на сайті printer-snpch.com.ua.

Незвичайні намальовані запрошення

Якщо ви хочете зробити весільні запрошення своїми руками, то приготуйтеся до кропіткої роботи з різним папером, клеєм, фарбами, фломастерами, олівцями.

Безумовно, необхідні деякі навички в змальовуванні або малюванні. Для такої процедури знадобиться папір з різною текстурою і у різному колірному виконанні. Найчастіше для виготовлення запрошень застосовують білий папір, хоча можна скористатися і кольоровим. На вибір паперу впливатимуть індивідуальні особливості вашого весілля, зокрема його стиль.

Щоб одержати весільні запрошення більш ошатні, можна скористатися блискітками, стразами і бісером.

Якщо ви хочете зробити незвичайні весільні запрошення можна використовувати техніку колажу. При цьому вам необхідно запастися своїми фотографіями і кольоровим журналом. Вирізавши фрагменти, які сподобалися, з'єднаєте їх у єдине ціле і зробіть підписи. Неодмінно, такі запрошення сподобаються всім запрошеним.

Дуже важливо при виготовленні весільних запрошень своїми руками вибрати розмір і виконати заготовки. У тому випадку, якщо ваше запрошення буде відправлене поштою, то найкраще зробити його розмір однаковий з конвертом.

Зображувати на весільних запрошеннях можна будь-які асоціації або весільні символіки. Приміром, підійде зображення сердець, голубів, церковних куполів, ангелів з трубами і квітами, келихи з шампанським, букет квітів, обручки.

Найпростіший варіант

Якщо у вас відсутні навички малювання, не опускайте руки і сумуйте. Зробити весільне запрошення своїми руками Ви все рівно зможете. Для цього можна просто придбати в магазині недорогі, але гарні запрошення. Вирізати з них всі елементи, що сподобалися, і наклеїти на своє запрошення. При цьому використовуючи для декорування різні ґудзички, бусинки, стрічечки, тасьму, квіти і навіть перинки. У цій справі може пригодитися все!

Ну і найважливіше при виготовленні весільних запрошень своїми руками використати всю свою фантазію, і обов'язково вірити, що все задумане вийде. І не обмежуйтеся тільки зовнішнім дизайном, вміст вашого запрошення також дуже важливий.