Весільні салони: інструкція користувача

Весільні салони: інструкція користувача

У кожному місті є чимало салонів весільної моди, і всі вони запевняють, що їх весільні наряди - найкращі. Наші рекомендації допоможуть відрізнити правдиві обіцянки від порожніх похвал.

Вибір весільного плаття своєї мрії - справа непроста, вимагає неабиякої витримки і терпіння. Салонів весільної моди дуже багато, всі вони пропонують сукні практично на будь-який смак і гаманець. Ваше завдання - знайти серед них те саме, «своє», яке буде сидіти на вас краще, ніж на моделі з рекламного фото. Але для цього мало просто обійти всі наявні в місті профільні салони та ательє - необхідно чітко знати, який образ ви бажаєте створити. Наші рекомендації допоможуть полегшити процес пошуку і уникнути можливих неприємностей.

Визначтеся, яку суму грошей ви готові витратити на весільне плаття і міряйте тільки ті наряди, які вписуються в ваш бюджет. Хоча, як показує практика, майже завжди наречені витрачають на сукні більше, ніж запланували.

Перед відвідуванням салонів весільної моди перегляньте спеціалізовані журнали, каталоги та Інтернет-портали, щоб мати загальне уявлення про тенденції у весільній моді і про те, які з них вам найбільш симпатичні. Так ви значно прискорите процес вибору весільного плаття і звузите коло пошуків салону краси.

Прислухайтеся до думки продавця. Ви - далеко не перша наречена, яка прийшла до нього за нарядом, тому він майже відразу бачить, яке саме плаття вам підійде. Навіть якщо той варіант, який Вам пропонують, не зовсім відповідає задуманому образу - приміряйте, адже ви нічого не втрачаєте! Можливо, цей нав'язливий консультант допоможе зробити вам оптимальний вибір весільного плаття.

Перед тим, як відвідати той чи інший салон весільної моди, наведіть про нього довідки. Адреса, телефон, схема проїзду, графік роботи (в деяких закладах приймають тільки за попереднім записом), діапазон цін, фірми-виробники суконь, система знижок, якість тканин, розміри, надані послуги (продаж, пошиття, прокат) - всі ці відомості заощадять ваш час і дадуть уявлення про те, що являє собою кожен свадебный салон.

Виділіть цілий день для вибору весільного плаття. Краще якщо це буде робочий день: у вихідні в салонах і без вас повно людей, а це означає, що консультанти не зможуть приділити вам багато уваги. Розбийте відомі вам салони на групи, виходячи з їх розташування, і методично рухайтеся наміченим маршрутом. Обов'язково візьміть з собою людину, чиєму смаком ви повною мірою довіряєте - кращу подругу, сестру, маму. Прислухайтеся до поради супутниці, але пам'ятайте, що плаття одягати вам і право вибору теж тільки за вами.

Подбайте про те, щоб в процесі вибору весільного плаття на вас було одягнута білизна того ж фасону, що буде в день весілля, а висота каблука нехай відповідає висоті каблука весільної взуття - це убезпечить вас від помилок, пов'язаних з фасоном і довжиною сукні. Не варто дуже інтенсивно фарбуватися - косметика може забруднити плаття під час примірки. Якщо є можливість, візьміть з собою запасний комплект панчіх чи колготки: сітка підспідничника легко рве тонкий капрон.

Плануючи схуднути або поправитися до весільного торжества, постарайтеся зробити це до того, як зробите вибір на користь того чи іншого весільного плаття. Завершивши пошуки, виключіть які б то не було коливання у вазі.

Приміряючи те чи інше плаття, думайте про загальний вигляд. Не зайвим буде попросити консультанта одягти фату і / або рукавички. Купувати аксесуари там же, де зробили вибір весільного плаття, вигідно (в таких випадках майже всі салони пропонують знижки або зовсім надають все безкоштовно), але не обов'язково.