Весільні прикмети у сні

Весільні прикмети у сні

Перед весіллям, а то й задовго до нього, можуть снитися сни, присвячені цій радісній події. Тлумачення снів можна знайти в сонниках. Сонники допоможуть визначити, що означало те або інше сновидіння, так чи інакше стосовно весілля.

Звичайно, якщо підготовка до весілля йде повним ходом, вона не буде виходити у вас із голови навіть уночі, під час сну. Перед весіллям до тлумачення снів потрібно підходити в «полегшеному» варіанті. Значення сну перед весіллям спотворюється через сильні переживання.

Різні сонники тлумачать значення сну наречених по-різному. Якщо ви приміряєте весільне плаття у сні, це може означати розрив стосунків із близькою людиною або навпаки, знайомство з новими людьми, шумну дружну компанію, а також зайву заклопотаність майбутньою подією.

Також можна знайти в соннику тлумачення сну про пропозицію руки і серця. Це означає для дівчат освідчення в коханні. Для юнаків такий сон може прорікати швидку розлуку з коханою дівчиною.

Якщо у сні ви є гостем на весіллі, то, швидше за все майбутній шлюб ви розцінюєте як надійний, тому вже задовго до самого торжества прокручуєте його в голові у сні.

Сонники тлумачать весілля у сні і по-іншому. Це може означати вечірку в дружньому колі.

Як і в житті, побачити в сні кохану людину, яка одружується на іншій неприємно. Такий сон нареченої може означати порожні страхи, коли дівчина стурбована можливим перебігом подій і заздалегідь до них готується.

Як уже було сказано, напередодні весілля тлумачення снів трохи змінюється. Якщо вам сниться, що ви одягли весільне плаття у сні, швидше за все, навколо вас ходять непотрібні розмови, навіть плітки. Або це може означати погані звістки від далеких родичів. Якщо ж ви присутні на весіллі в якості гості, то це передвіщає тільки хороше. Не стільки в особистій сфері, скільки в сфері бізнесу.

Кожний сонник пропонує різні тлумачення снів про весілля. Можливо Вас також зацікавить сонник Мілера на порталі horo.tochka.net. За допомогою цього сонника Ви зможете розгадати таємниці своїх сновидінь.

Зверніть увагу також на настрій сну. Якщо все було гарно, якщо ви прокинулися з посмішкою на вустах, то й саме весілля пройде добре і залишить приємні спогади. Прочитавши в соннику про пропозицію руки і серця, що це погана прикмета, яка обіцяє хворобу або плітки, не засмучуйтеся. Якщо ви відчули радість, якщо бачили у сні свою кохану людину, то це був або віщий сон, або спогади про минулі події.

Запам'ятовуйте тільки гарні сни!