Весільне рукоділля: шиємо фату

Весільне рукоділля: шиємо фату

Сучасним нареченим пощастило набагато більше, ніж нашим мамам і бабусям! Адже в їх розпорядженні є стилісти, візажисти і весільні салони, а цікаві ідеї можна підглянути в глянцевих журналах або в Інтернеті. Але можливість вибору не відміняє мрію про те, щоб бути не тільки найкрасивішою і найщасливішою нареченою, а ще й неповторною!

Завершеності образу нареченої надає фата, а зробити цю деталь весільного наряду ексклюзивною, вам може допомогти власна фантазія, трохи мережива або фатину і ваше бажання пошити фату своїми руками. В якості наочного прикладу і доказів того, що зшити фату самій під силу майже кожній панночці, розглянемо, як зшити ярусну фату.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Все про фату нареченої

Для початку визначте, якої довжини повинна бути ваша фата і, відповідно, кожен її ярус. Виходячи з цього, якщо у вас двох'ярусна фата, вам знадобиться фатин розміром в одну довжину нижнього ярусу (наприклад, 90 см.) довжина верхнього ярусу (наприклад, 40 см.) по 1 см. на обробку кожного краю (разом 2 см.) і 3-4 см. для того, щоб врахувати підйом фати при складанні зверху. Фатин потрібної довжини, складається в лінії формування ярусу і в місці згину фіксується складанням. Можна сказати, що на цьому фата готова! Додатково зверніть увагу на варіанти обробки краю фати. Ви можете, як залишити край необробленим, так і обробити його мереживом, косою атласною Бейко, стразами або тасьмою з перлинами.

Фата - незамінний аксесуар, який надає таємничість і ніжність будь нареченій. Якою саме буде ваша фата, тепер залежить тільки від вашої фантазії, смаку і бажання! Адже крім тих варіантів, які вам пропонують у весільному салоні, у вас є можливість зшити фату власними руками і знати, що такої не буде ні в однієї іншої нареченої!

АКТУАЛЬНО: Підв'язка нареченої своїми руками? Просто!

До речі, сьогодні надзвичайно популярними стали весілля в стилі hand made. Для того, щоб організувати таке весілля слід підібрати колекцію весільних аксесуарів, зроблених власноруч. Якщо у Вас немає натхнення або часу, то знайте, що Интернет Ярмарка TARG - це місце, в якому Ви можете придбати ексклюзивні речі ручної роботи для Вашого весілля і не тільки.