Весільне фото довірте професіоналові

весільне фото

Можна доручити одному з гостей бути фотографом на весільному банкеті, забезпечити його найкращою цифровою фототехнікою, але навіть неймовірна ретельність і відповідальність фотографа - аматора не може бути гарантією того, що ваш весільний альбом буде інформативним, насиченим цікавими епізодами, відбитими на якісних фотографіях. Найкраще довірити настільки відповідальне завдання професіоналові. Адже мова йде про створення фотознімків події, про яку ви будете пам'ятати все життя, багаторазово переглядати і показувати весільний альбом знайомим і майбутнім дітям.

Зауважте, що у всіх канцелярських магазинах можна купити папір, фарби, олівці і багато інших приналежностей для образотворчого мистецтва, але... не всі, хто користуються цими предметами здатні створити справжню картину. Точно так само і з фотозйомкою. Мало мати професійну апаратуру для фотозйомки, тільки професійний весільний фотограф може впоратися з поставленим завданням.

Професіоналізм його проявляється в тому, що він, з одного боку, непомітний, його не відволікають вітальні тости, лементи «гірко», музичні паузи, з іншого боку, він увесь час «на сторожі», готовий моментально зреагувати на цікаву подію, ракурс, у якому виявляться молодята або гості, щоб запам'ятати це на «фотографії для історії».

Цінним у роботі фотографа є не тільки спонтанні, серійні фотознімки, які відображають хронологію події, але й постановочне свадебное фото. Професіонал добре орієнтується в тому, як вибрати потрібну позицію, антураж для фотографії, що у наслідку, наприклад, буде портретом, який прикрашає стіни подружньої спальні або вітальні в домі молодої сім'ї.

Наступним моментом у роботі весільного фотографа є специфічне оформлення весільних фотографій. Це й портрети молодят, і фотоколажі, і художні рамки для фотографій, і електронні варіанти альбомів у вигляді презентацій і діафільмів.

Таким чином, весільний фотограф - це художник, який здатний у своїх роботах зберегти миті, емоції, магію і таїнство одруження.