Весільна відеозйомка - перший фільм молодої сім'ї

Весільна відеозйомка

Весільна відеозйомка у переліку завдань при підготовці до урочистої події займає не останнє місце. Задовго до дня одруження майбутнє подружжя разом із родичами та близькими друзями починають опрацьовувати свій сценарій, розподіляти ролі, обмірковувати  всю церемонію до дрібниць. Це насамперед природне бажання зробити все ідеально, щоб було про що згадати, похвалитися перед знайомими і розповісти дітям. 

У передвесільній метушні деякі деталі беруться до уваги, щось ігнорується, та від чогось і зовсім доводиться відмовитися. Від вибору весільного оператора залежить враження від події, тому це не той пункт витрат, на якому можна багато заощадити.

Попереду у молодят буде ще багато зворушливих, забавних і просто пам'ятних хвилин, які захочеться закарбувати. Відео щойно створеної сім'ї, настільки символічне, унікальне, урочисте і місцями сумне, стане найпершим, початком. Цей невеличкий фільм просто зобов'язаний бути красивим, яскравим і зворушливим.

Така послуга, як весільна відеозйомка, не є дефіцитною. Існує багато компаній, професійних операторів та й просто любителів займаються подібною діяльністю. Завдання організаторів весілля обрати найкращого - майстра, якому можна довірити настільки важливу й досить відповідальну справу. 

Закладений бюджет відеозйомки визначатиме основні параметри вибору, але для якісного фільму важливо мати якісну апаратуру. Також, не менш важливим є вміння змонтувати фільм, вигідно обіграти і подати кумедні ситуації, додати комічні нотки й виділити зворушливі моменти. Все це вимагає від оператора наявності досвіду подібних робіт, визначеної частки креативності та нестандартного мислення.

Весільна відеозйомка найчастіше починається з моменту підготовки до заходу і закінчується фінальною сценою прощання із молодим подружжям. Це традиційно, але неймовірно нудно. Постановча весільна відеозйомка - відмінна альтернатива звичному для багатьох шаблонному відеоряду.

Натомість грамотно продуманий сценарій дозволить виділити час для зйомки коротких сценок та міні-роликів, зокрема про першу зустріч (Love Story), перше побачення та інше. 

Такі послуги можуть обійтися дещо дорожче, якщо проводити відеозйомку окремих сюжетів доведеться в інший день - до чи після весілля. Оптимальний варіант - комбінація відеозйомок поточних подій та невеликий постановчий вступ.