Весільна симфонія ароматів

Весільна симфонія ароматів

Зовсім не даремно говорять про те, що парфуми - це друга шкіра! Адже правильно підібраний аромат дає вам відчуття впевненості, зовнішньої привабливості або може подарувати приємні спогади. Саме тому, вибираючи парфуми, якими ви плануєте скористатися в день весілля, орієнтуйтеся не на чиїсь поради, рекламу або привабливий флакон, а лише на власний смак і внутрішні відчуття від конкретного аромату. Адже аромат, у якому вам щось заважає або викликає неприємні спогади, може не тільки створити невідповідний настрій, але й викликати головний біль.

При виборі парфумів ніколи не поспішаєте, а, скориставшись паперовими смужками в магазині, для початку визначте, які парфуми сподобалися вам особливо. Найбільш підходящий, на вашу думку, аромат, нанесіть на зап'ястя і прогуляйтеся якийсь час по магазині. Тільки так ви зрозумієте, якою мелодією звучить цей аромат саме на вашій шкірі, який настрій створює і які нотки надає вашому образу. Необхідний час для того, щоб повністю вивітрився спирт і аромат повністю розкрився.

Для того, щоб створити інтригу і змусити гостей гадати, що ж у цій нареченій створює загадку, ви можете підібрати собі два аромати - один для першої половини дня, а другий - вечірній. Потрібно також вміти правильно наносить парфюм. Не забувайте про те, що наносити парфуми на плаття в жодному разі не можна! Зміна більш легкого денного аромату на вечірній, спричиняє і зміну образу нареченої, даючи привід ще раз заглянути в її щасливі очі і побачити нові відтінки щастя, радості і кохання.

Завершуючи свій образ крапелькою парфумів, ви робите його закінченим і підкреслено індивідуальним, ділячись із усіма навколишніми не просто ароматом, а своїм настроєм! Тому з цього дня нехай ваш настрій завжди буде зі знаком «плюс»!