Весільна подорож у дивовижні місця

Весільна подорож у дивовижні місця

Австрія - одне із чудових місць на нашій планеті. Вона відома своїми казковими визначними пам'ятками, невигадлива краса яких навіває на відвідувачів почуття первозданності і невинності. Найбільш яскравим прикладом є високогірні озера Каринтії.

Під вітрилами кохання молодята прагнуть провести свій медовий місяць в атмосфері природних ландшафтів. Відомо, що все живе вийшло на береги землі з води. Можливо саме тому, люди тягнуться до вод озер Каринтії як тільки видається така можливість. Високогірні озера дарують незабутні відчуття і будуть вабити до себе ще, і ще...

Навіть через тривалий час у спогадах виринають кристально- прозорі води увінчані короною гір. Комфортабельні готелі, ресторани і бари не заважають первозданному образу і отдых на озерах австрии Вам запам’ятається на все життя.

Цивілізація гармонійно влилася в тутешні ландшафти. Пішохідні і велосипедні тропи, що проходять у найбільш мальовничих куточках альпійських гір, максимально дозволять вам відчути велич цих місць.

Прогулянки на пароплаві по озеру, навіє атмосферу романтизму. Навіть через декілька років після весілля, пари прагнуть повернутися сюди, щоб знову відчути ті почуття, які вони відчували тут під час їхньої першої сімейної подорожі.

Прекрасне видовище - сонячний пляж на озері Каринтії, у місті Клагенфурт. У період літніх сезонів вода тут нагрівається більше двадцяти п'яти градусів. Аматори риболовлі теж будуть у захваті.

Кожній людині варто відвідати ці райські місця. Адже краса Альпійських гір, чисте повітря, кристально-чиста вода і привітні люди - це незмінні складові вашого перебування в цих місцях. Навіть невелика прогулянка по озеру, від якого не тільки палуба гойдається , але й в голові запаморочиться, залишить враження на все життя і напевно від такої подорожі ніхто б не відмовився.