Весільна фотосесія - красиво і без проблем

Весільна фотосесія - красиво і без проблем

Фотосесія молодят є невід'ємною частиною «весільної програми». Дуже часто в день весілля на повноцінну та якісну фотозйомку просто не вистачає часу і настрою: напруженість, хвилювання, поспіх - все це не дає нареченому і нареченій розслабитися і повністю присвятити себе фотографуванню. Однак гарне весільне фото повинно бути!

Фотографуйтеся вранці

У більшості випадків постановочна свадебная фотосессия киев проводиться в день весілля. Для того щоб зйомка пройшла повноцінно і без поспіху, фахівці радять провести фотосет ще до реєстрації в РАГСі.

Нехай фотограф зніме підготовку нареченої: процес нанесення макіяжу, роботу перукарів і збори дівчини, а потім ви можете відправитися робити перші знімки. Куди б ви не відправлялися для проведення весільної фотосесії - чи то студія, чи мальовниче місце на природі - відразу після зборів молодята будуть виглядати бадьорими, свіжими, що позначиться на якості знімків тільки позитивно. Весільні фотографи стверджують, що для доброї, повноцінної зйомки необхідні як мінімум дві-три години.

Продовжити фотосесію можна відразу після реєстрації, проте в цьому випадку не слід забувати про гостей. Якщо ви організуєте зйомки в парку або на природі, - вирушайте туди разом з гостями, не забувши взяти шампанське і легкі закуски: поки наречений і наречена зайняті фотографуванням, інші можуть насолоджуватися приємним передбанкетним «пікніком».

Весілля - окремо, фото - окремо

Багато фахівців у сфері весільної фотографії взагалі рекомендують виділяти для фотосесії нареченого і нареченої окремий день. Такий організаційний хід дасть масу переваг: нареченій не потрібно буде вставати о п'ятій ранку для макіяжу та зачіски, до фотосесії можна буде підготуватися спокійно, без турбот про гостей і банкеті. Особливо фотосесія, що проводиться до весілля, буде доречною у випадку, якщо ви задумали креативну тематичну зйомку.

Єдиним недоліком такої організації зйомки є додаткові витрати на зачіску та макіяж, проте вдалі фото, які залишаться на довгі-довгі роки, варті того.