Весілля в ресторані: підготовка з усіма подробицями

Весілля в ресторані: підготовка з усіма подробицями

Здавалося б, що може бути простіше - дізнався, замовив і насолоджуйся торжеством. Однак провести весілля в ресторані не така вже й проста справа. Одна тільки підготовка займе чимало часу.

Загубитися серед десятків гідних пропозицій можна запросто. Перш за все, варто оцінити, чи збігаються ваші смакові переваги з тим меню, яке пропонує ресторан. Якщо бажання здивувати гостей заморськими стравами не таке сильне, і у вас строго все розраховано по бюджету, зверніть увагу просто на якість страв, які пропонує ресторан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обираємо ресторан для весілля у Львові

Весілля в ресторані - справа, з одного боку - вигідна. А з іншого - вимагає додаткової підготовки. Для початку визначимося з розрахунками. Скільки ви плануєте запросити гостей? Помноживши розрахунок меню на одного гостя на загальну кількість запрошених, і отримаємо суму, необхідну для проведення весілля в ресторані. Але це ще не все. Обумовлюйте відразу ж з менеджером ресторану можливість приносити свої спиртні напої, а також фрукти, адже при оптових закупівлях все це коштує набагато дешевше.

Тепер, визначившись з рядом претендентів (досить відвідати не більше 5 закладів, щоб визначити, який із них виявиться найбільш підходящим для проведення весілля), звертаємо увагу на:

  • Інтер'єр (враховуйте, що вам, можливо, доведеться використовуати свій декор залу для весілля, що також треба буде узгодити з менеджером);
  • Уважність, люб'язність і ввічливість обслуговуючого персоналу (для цього найкраще перед переговорами провести тут, скажімо, романтичну вечерю, так ви оціните і смак страв, і ціни, і роботу в цілому);
  • наявність холодильника (адже потрібно буде десь зберігати весільний торт до урочистого моменту);
  • Наявність кондиціонерів і їх робота;
  • Чи передбачені кімнати для переодягання тамади і чи достатньо місця для танців і музикантів;
  • Місця для відпочинку і перекурів;
  • Віддаленість від громадського транспорту (подумайте про те, як будуть добиратися гості додому, якщо ви плануєте провести весілля в ресторані за містом);
  • Наявність парковки.

Мабуть, це основні моменти, які варто не раз переглянути і перевірити ще раз. Складіть табличку, оцініть, скажімо, за балами (або просто поставте плюси і мінуси навпроти кожного пункту), так визначаться претенденти.

АКТУАЛЬНО: Вибираємо бенкетний зал на весілля

Весілля в ресторані - відмінний привід, щоб розділити радість і веселощі з великою компанією родичів і друзів. Дрібниць тут бути не повинно. Професіонали зазвичай знають свою справу, і тим самим спрощують нам життя. Але й не бійтеся висловлювати якісь свої побажання - з приводу меню, обслуговування та інших дрібниць. Нехай ваше весілля в ресторані буде незабутнім!

Якщо Ви шукаєте гарні рестораны Винницы, то відвідайте сайт vinbazar.com. Саме там Ви знайдете найповніший каталог закладів свого міста і зможете обрати для себе найкращий!