Весілля в листопаді. Кілька порад

Весілля в листопаді

Весілля восени, а зокрема в листопаді для більшості асоціюється із брудом і поганою погодою. Звичайно, це так, але тільки під кінець жовтня і початку листопада. А ось зробити весілля у вересні і на початку жовтня ніхто не відмовиться, для тих, хто робить весілля в листопаді - ця подія стає справжнім випробування.

Однак, повірте, якщо Ви заплануєте весілля у листопаді, то воно може мати отримати неповторний стиль і ауру.

Оскільки до весілля залишилося кілька тижнів, Ви можете вже поцікавитися прогнозом погоди. Так Ви хоча б приблизно знатимете, до чого Вам готуватися: до засніженого весілля, сонячного чи дощового дня. Звичайно погода у Львові примхлива, тому не можна стовідсотково покладатися на прогноз. Але все ж таки про наймовірнішу погоду у Ваш весільний день Вам розкажуть на порталі lvivposter.com.

Якщо ваше весілля відбудеться в листопаді радимо вам не прикрашати весілля вогненно-червоними кольорами і використовувати щось із жовтневого репертуару.

Спробуйте перейти до чогось більш спокійного і вишуканого; не використовуйте яскраво-жовті і жовтогарячий кольори. Погодитеся, вони вже надто занадто не підходять для цієї пори року.

Із чим у нас може асоціюватись листопад?

Скоріше за все це будуть поля золотавої трави, що нагадує про те, що незабаром прийде сніг.

Що ж такого заворожливого в таких пейзажах?

В них простота скомбінована з блискучими і та розкішними тканинами. Під час фотосесії уникайте малих і сірих об'єктів, робіть фото, де пейзаж більш багатобарвний, наприклад великі галявини і парки.

Кольори вибирайте від слонової кості і рухайтеся до кремового, пшеничного, золотавого, кольору Лате і мокко. Ця гама, буде гармоніювати із вашою весільною сукнею і додасть природності загальному вигляду декорацій. Посилити та додати свіжості святу можна деталями кольорів калини, хаккі, персиковим і блідо-зеленим.

Дуже буде гармонійно, якщо наречений у своєму весільному стилі зробить акцент на коричневий кольорів.

Але простежте, щоб фарби не зливалися. Наприклад, декорації із квітів краще розмістити в такому місці, щоб вони робили акцент. Квіти можна підбирати приглушеними жовтогарячими і кремовими тонами. До декору додайте траву і солом'яні вироби. Ваш золотавий образ буде виглядати ще більш розкішно в контрасті.

Приміщення

Як ведеться ще з давнини на столі листопаду багато натурального та природнього (фрукти, овочі), все інше виглядатиме багато та розкішно. Простежте, щоб зал на весілля відповідав золотим кольорам. Додайте до кольорів приміщення побільше елегантності, це можна зробити, наприклад, прикрасивши стільці покривалами із атласу із кремовим відтінком. Також можна додати до них стрічечки, чи ще інші деталі, із відтінком мокко. На столах дуже ефектно буде виглядати світле сухе вино, воно також буде відповідати настрою осіннього весілля, та імпортуватиме до весільного торту. Також не варто забувати, що всю цю красу може освіжити підставка із фруктів.