Весілля: найдивніші звичаї в світі

Весілля:  найдивніші звичаї в світі

Минулого року відбулося одруження членів королівської родини у Великобританії. Вся нація була учасником цієї незабутньої події. Розкіш - відповідно до витрачених коштів. Але процедура здійснювалася по класичних весільних канонах. Але ж маса людей дотримують зовсім інших правил!

1. Невимащена наречена - нісенітниця!

Пригадайте, як ви мріяли про весілля. Наречена за звичаєм у білому платті, ніжний букет квітів, запрошений фотограф робить шикарні фотографії, і попереду – тільки щастя. У жителів Шотландії інші правила: наречену потрібно забруднити, щоб у майбутньому все було чисто. Вимастити молоду - обов'язок кожного гостя. Майбутню дружину обмазують соусами, обсипають пилом. І це ще не межа. У такому вигляді треба пройтися через весь район, пригальмовуючи в пивних барах і на магістралях.

2. Чим більше ридати, тим легше буде жити!

Для когось весільний обряд - життєрадісне свято, для когось сумне. Але плакати за чотири тижні до події, - це вже занадто! А в далеких поселеннях Китаю задовго до весілля чутні гіркі лементи нареченої. За тридцять днів до свята звичай вимагає починати плакати: спочатку ллє сльози наречена - не менш 30 хв у день. За два тижні до обряду наречена плаче вже вдвох з мамою. Підготовка до весілля не забороняє всім жінкам родини підтримати наречену - перед самим весіллям плачуть уже хором.

3. Браслетик, колечко, візьми мене в дружини!

Дівчина по імені Манглик Дош в Індії не може вийти заміж. Одружившись з Манглик Дош, чоловік одержить смерть у придане. Дівчата знайшли рішення: перед основним весіллям вибирають собі в чоловіки предмет, наприклад, ідол. Чудовий чоловік - мовчазний чоловік, тому в ролі ідола виступає дерево або прикраса. Після цього фетиш закопують, дружина залишається вдовою і виходить заміж у другий раз.

4. Уламки збирати легше!

“Ти мене не помічаєш”, - верещить дружина і б'є тарілки об підлогу. З далеких часів на німецьких весіллях спеціально б'ють посуд. Який кінець кожного весілля? Прибирання, прибирання і ще раз прибирання, іноді на всю ніч. За німецькою традицією не варто витрачати час на посуд. Потрібно все розбити і викинути. Спільне прибирання покладе початок майбутній сімейній співпраці. Посуд - справа наживна, а спокій у домі - це головне.

5. Три влучання, і все в “яблучко”!

Абсурдною вважається традиція, коли наречену закидають сміттям (Шотландія). А ось у далеких областях Китаю вважають, що, не розстрілявши наречену із цибулі, не одержиш щастя. Трьома стрілами потрібно вразити наречену. Оскільки ніхто не хоче вбивати наречену, то наконечники знімають. Знищення цибулі - неодмінне завершення ритуалу. Так супутник життя демонструє майбутній дружині свою силу, дружина проявляє покірність, а сім'я після цього стає міцною.

Дивні звичаї, правда? Лише після прочитання цієї статті починаєш розуміти та цінувати наші українські весільні звичаї. Все-таки вони найкращі та найрідніші для нас!