Весілля: куди подіти родичів

Весілля: куди подіти родичів

В старі часи, коли інфраструктура не була настільки розвинена і всі родичі жили в межах одного населеного пункту або, у крайньому випадку, у межах однієї країни, організовувати весілля було набагато легше. Принаймні, одне питання - де ж всі вони (родичі, друзі і близькі з інших міст або країн) - будуть ночувати, відпадало саме собою. Тепер же все набагато складніше. Святкуючи весілля у Львові і при цьому запрошуючи родичів з Москви, Одеси, Канади чи інших міст, наївно сподіватися, що всі вони самі якось десь розмістяться.

Можливо, ті, які з Канади і замовлять собі заздалегідь номер в готелі, але цілком покладатися на подібне розуміння з боку гостей було б помилково. Адже багато хто напевно подумає: «Ви запрошуєте гостей, Ви й думайте, де їм ночувати». І доведеться майбутнім чоловікові і дружині розробляти складні схеми розташування приїжджих родичів і друзів, виходячи з кількості наявних тут, у Львові, спальних місць. І це замість того, щоб зайнятися організацією першої шлюбної ночі або просто відпочити від важких передвесільних турбот. І добре ще, якщо після декількох годин роздумів вдається все-таки розмістити всіх приїжджих, а якщо ні, то вихід один - оренда.

Орендувати можна або квартири, або номера в готелях. Зазначимо відразу, що останній варіант обійдеться набагато дорожче. За ті гроші, які з Вас зажадають в готелі, Ви цілком зможете зняти квартиры посуточно Кривой Рог чи Львів і розмістити в них всіх родичів. До того ж, родичам теж буде приємно, що Ви подбали про те, де їх розмістити і орендували квартири подобово. В інтернеті Ви зможете знайти велику кількість оголошень з різних міст, і швидко обрати найкращий для себе варіант.

Міста в Україні, до того ж, мають настільки розвинену мережу агентств подобової оренди, що Ви без проблем зможете зняти житло неподалік від того місця, де буде проходити весільний банкет. І гостям недалеко йти і Вам менше проблем з доставкою втомлених гостей по домах. Що ж стосується фінансової сторони питання, яка, при організації весілля, найчастіше, найбільше хвилює молодят, то на фоні зростаючої кількості пропозицій від агентств нерухомості, зняти квартиру можна за цілком прийнятну ціну. Це раніше подібна послуга була «по кишені» лише іноземцям, зараз же, щоб розмістити всіх приїжджих гостей на ніч вам цілком вистачить суми в пару сотень доларів.