Весілля кольору камуфляж

Весілля - найкращий і найдовгоочікуваніший день у житті закоханих, і відсвяткувати його, звичайно, потрібно так, як хочеться саме Вам. Якщо Ви - люди екстремальні, і навіть трохи ексцентричні, то класичне весілля не для Вас. Вам не подобається ідея виходити заміж "як всі", якщо Ваші гості налаштовані так само як Ви, тоді організуйте весілля кольору камуфляж. Організувати таке весілля не складно. Своєю сутністю таке весілля має бути більше схожим на закриту вечірку невеликої компанії справжніх друзів, які зустрілися, щоб відсвяткувати одруження двох закоханих людей.

Про таке весілля варто задумуватися тільки, якщо серед Ваших гостей переважатиме активна молодь. Бо людей старшого покоління таке святкування напевно мало зацікавить.

А тепер детальніше про сценарій такого весілля.

Перш за все слід заздалегідь повідомити майбутніх гостей про стиль весілля. Попросіть їх вдягнути зручний одяг, доречною в такому випадку буде солдатська униформа.

Замість весільного кортежу замовте два армійські "хаммера" (не елітних, а справжнісіньких, армійських джипів), кілька "Нив", оздоблених маскувальною сіткою. Молодята також можуть їхати на реєстрацію шлюбу і на звичайній "десятці", от тільки розфарбованій під камуфляж. Машини мають бути "прикрашені" у даному стилі.

Молодята теж повинні бути одягнені відповідно. Тому Вам знадобиться спецодежда, для нареченої – білого кольору, а для нареченого - темно-зеленого. Замовити її можна заздалегідь в Україні в інтернет-магазині.

Що ж робити такій екстравагантній парі після церемонії реєстрації? Ми рекомендуємо замість застілля поїхати з друзями в пейнтбольний клуб і влаштувати там справжню "битву" між командами нареченого і нареченої. Замовте послуги у пейнтбольному клубі за кілька тижнів до весілля, щоб уникнути неприємних сюрпризів.

А після того, як гравці, тобто гості втомляться і вдосталь порозважаються можна організувати повноцінний пікнік. Закуски та напої для застілля варто підготувати зазделегідь. Або ж можна замовити банкет в кафе, що знаходиться неподалік від пейнтбольного клубу. Це, звичайно, спростить суттєво процес підготовки до весілля. Також в цьому випадку Ви вже не будете переживати про можливі неприємні сюрпризи природи. Страви та нопої повинні бути простими, нагадувати більше польову кухню.

Сподіваємося, що таке весілля запам’ятається на все життя нареченим-екстремалам та їхнім гостям. А інакше і бути не може!