Веселі конкурси на весіллі

Веселі конкурси на весіллі

Розіграші для гостей на весіллі

  • «Купи вилочку». Коли будуть накривати стіл для весільного банкету, можна забути покласти гостям вилки. А перед початком весільного торжества запропонувати гостям свої вилки викупити за символічну плату. Всі гроші, звичайно, надходять до фонду молодої сім'ї.
  • «Весільна лотерея». Запропонуйте гостям перед початком весільного банкету провести невелику безпрограшну лотерею. Призами можуть стати шоколадки, кульки, квіти, цукерки і різні сувеніри (наприклад, кишеньковий календарик на наступний рік із зображенням молодят). Прибуток від лотереї одержують молоді. Така лотерея проходить дуже весело, гості раді.
  • «Весільний торт». Запропонуйте присутнім викупити шматочок весільного торта. Платою можуть стати гроші, але набагато веселіше такий «викуп» пройде, якщо гості одержать торт за фант (прочитають вірш, проспівають пісеньку, станцюють, розкажуть анекдот).

Веселі конкурси – важлива частина весільного банкету. Тому пропонуємо Вам переглянути цей список і обрати для себе найкращі смешные конкурсы.

  • Посадіть декількох чоловіків (у тому числі і нареченого) на стільці. Зав'яжіть нареченій очі і попросіть її впізнати свого чоловіка по якій-небудь ознаці. Цей же конкурс можна провести і з дівчатами. У цьому випадку наречений повинен вгадати свою кохану серед інших дівчат, наприклад, по коліну.
  • Проведіть конкурс на звання найкращої пари вечора. Запросіть декілька пар чоловіків і жінок. Запрошеним даються завдання зобразити статую або картину. Ці конкурси проходять весело і з гумором. Завдань можна придумати декілька. За підсумками всіх завдань вибирається найкраща пара вечора.
  • Конкурс на звання найшвидшої дівчини. Поставте по колу шість стільців і запросіть шість хлопців. У конкурсі беруть участь сім дівчат. Поки грає музика, дівчата танцюють навколо хлопців, які сидять на стільцях. Як тільки музика змовкає, дівчата повинні сісти на коліна до хлопців. Якщо хтось не встигає, то вибуває. Також вибуває один юнак. А конкурс триває далі. Під сміх і загальні веселощі після декількох турів конкурсу залишається найшвидша і найбільш рішуча дівчина. Вона і є переможцем у цьому конкурсі.