Ваш весільний транспорт

Ваш весільний транспорт

Нерідко навіть гарні, дорогі і нові машини, але обвішані надмірними прикрасами, виглядають досить безглуздо і не викликають нічого крім поблажливої посмішки. І навпаки, скромні і не зовсім нові весільні машини, рясно прикрашені бантами, квітами і кульками, говорять про те, що молодята відносяться до числа скромних, але веселих і винахідливих людей.

Насамперед варто відзначити, що оздоблення весільних машин процес відповідальний, і готуватися до нього варто настільки ж ретельно, як, наприклад, до прикраси залу, де буде проходити весілля. Адже перша частина весільних заходів пов'язана саме з пересуванням в автотранспорті. Зробіть декор зі смаком, нехай ваші автомобілі принесуть естетичне задоволення вам і вашим гостям, нехай викликає радісний захват не тільки в безпосередніх учасників торжества, але й у мимовільних глядачів.

Насамперед, варто заздалегідь покласти відповідальність за даний захід на одного із близьких родичів або друзів. Не слід підключати до даного процесу всіх запрошених гостей. Обрана вами людина повинна знайти собі помічників і підготувати все необхідне. Відповідно до кількості машин потрібно визначити, скільки часу займе їхнє оформлення, щоб надалі уникнути зайвої катавасії.

Автомобілі, як правило, прикрашають атласними і капроновими стрічками, квітами, кульками і іграшками. Важливо, щоб все це в цілому гармоніювало між собою і створювало ефект чіткої і продуманої композиції.

Головний у кортежі - автомобіль нареченого. Саме він очолює весільну процесію. Тому він повинен бути найкрасивішим (дорогим, новим) і при цьому просторим, адже після РАГСу він стає головним транспортним засобом молодят. До речі, дуже часто молодята після РАГСу їдуть до банкетного залу на лімузині. Киев лимузины мають свої переваги, оскільки вони комфортні та просторі, в них окрім молодят можуть поміститися дружби та дружки.

Якщо у вас авто чорного кольору, то гарним сполученням для стрічок і квітів є білий і червоний. Для білих автомобілів ідеальним сполученням будуть стрічки синього (блакитного) і золотавого кольору. Для червоного авто вибирають білі стрічки із дрібними чорними або блискучими прикрасами.

Подбайте про те, щоб всі прикраси були добре закріплені. Повітряні кульки не слід прив'язувати занадто щільно до поверхні машини - вони швидко полопаються. При цьому нитка повинна бути міцною і не довгою, щоб не перекручуватися. Найкраще прикраси прив'язувати до задньої або передньої частини машини, тому, якщо їх прив'язати збоку до дзеркал або дверцят, вони швидко зриваються.