ТОП-10 найкрасивіших міст світу

ТОП-10 найкрасивіших міст світу

Нещодавно журнал Forbes склав рейтинг ТОП-10 найкрасивіших міст світу. Отже, куди варто поїхати відпочити, щоб повернутися з незабутніми враженнями?

1. Лондон, Великобританія

Перший у списку цього року. Що ж, безперечно, є за що. І хоча тут дощі йдуть частіше, ніж світить сонце, це не перешкодило місту зайняти найвищу позицію в списку від Forbes.

2. Париж, Франція

Як там у класика? “Побачити Париж і померти”. Хоча є велика кількість людей, яким не подобається це місто. Причини різні. Однак і його краще побачити самому, а після того вже вже робити певні висновки. Замовляйте туры в париж і насолоджуйтеся цим прекрасним, наповненим романтикою містом.

3. Сідней, Австралія

Після того, як тут в 2000 році проводилися Олімпійські ігри, про місто довідався увесь світ. Поза сумнівами, це прекрасне місце для відпочинку.

4. Нью-Йорк, США

Особливо красиво в Нью-Йорку святкують Різдво. Багато туристів їдуть сюди саме взимку. Хоча і в іншу пору року нудьгувати тут точно не доведеться нікому.

5. Рим, Італія

Ну, це саме той випадок, коли нема чого ні додати, ні відняти. Властиво, у Римі кожний турист просто зобов'язаний побувати хоча б один раз в житті.

6. Барселона, Іспанія

Столиця Каталонії, тої самої, про яку кожен турист знає. Тут є де розгулятися і на що подивитися.

7. Мельбурн, Австралія

Ті, кому довелось побувати в цьому місті, стверджують, що воно надзвичайно гарне. Тут надзвичайна архітектура, яка вражає уяву багатьох запеклих туристів. Словом, краще один раз побачити.

8. Берлін, Німеччина

Це місто, у якому величезна кількість молоді. Саме тому старий Берлін справляє враження “молодого” міста. Взагалі багате історією місто, так що тут є, на що подивитися.

9. Амстердам, Голландія

Вільний і ненав'язливий – ось ті епітети, які приходять на думку при слові “Амстердам”. Серед широких верств населення це місто відоме тим, що в ньому дозволена торгівля легкими наркотиками.

10. Мадрид, Іспанія

Одне з найбільш улюблених міст туристів. Тут знаходиться один з великих музеїв Європи - Прадо. А взагалі в Мадриді велика кількість різних музеїв. І ще там смачне вино.

Бажаємо Вам приємної мандрівки по найкрасивіших містах світу!