Сувеніри гостям для літнього весілля

Сувеніри гостям для літнього весілля

Що характеризує весілля в літній період?...звичайно ж багато сонця, світла й тепла. Організовуючи весілля в цей час, варто враховувати кожну дрібницю, щоб усе вийшло якнайкраще. Залишається лише підібрати подарунки гостям з натяком на літню тематику торжества.

Хоча до літа, здається, ще так далеко, але готуватися до літнього весілля вже пора починати зараз. Тому нижче наводимо кілька варіантів сувенірів для гостей.

1. Віяло

Віяло в жаркий літній сезон буде доречним подарунком. Тому його можна сміливо купувати як сувенір запрошеним гостям. Але і тут можливі варіанти. Віяло із сандалового дерева – найбільш респектабельний варіант, який ще буде і пахнути. Але його складно буде персоналізувати, тобто надрукувати на ньому свої імена або ініціали або дату весілля, а можна і те, і інше. Зате для цієї цілі підійдуть недорогі паперові або тканинні варіанти. Пам’ятайте, що сьогодні персонализация подарков весільним гостям – надзвичайно популярна серед молодят. Я думаю, що Ваші гості теж заслуговують на такий маленький сюрприз.

2. Свічки

Літні сувеніри для запрошених гостей на весільне торжество відрізняються веселим запалом і незвичайною розмаїтістю. Наприклад, традиційний подарунок у вигляді свічки, у літній період набуває всіх мислимих і немислимих форм і варіацій (свічка у вигляді фруктів або овочів; у вигляді черепашок, рибок і будь-яких інших фігурок морської тематики; у вигляді лебедів, у вигляді літніх квітів і т.д.).

3. Рамки для фотографій

Це можуть бути як класичні рамочки, так і з використанням літньої тематики в їхньому оформленні: різноманітні морські або лісові мотиви в прикрасі. Крім того, на цю рамку для фотографій можна нанести ваші ініціали, дату весілля або ще щось пам’ятне про ваше весілля. Можна також відразу вставити ваші весільні фотографії, попередньо зробивши їх у терміновій пресі в цей же день, тобто в день вашого весілля.

4. Приємні дрібниці

Як сувеніри для гостей на літньому весіллі можуть також підійти: підставка під напої, усілякі тематичні фігурки, шматочки дизайнерського мила ручної роботи, відкривачки або класичні бонбоньєрки в коробках з літнім дизайном цікавої форми. Найважливіше, щоб використовувалася яскрава колірна гама, незвичайні і веселі форми, спрощений стиль.

Ваша особиста справа, робити чи ні персоналізацію подарунка з вашими іменами (ініціалами) і датою, але подібне нанесення додасть індивідуальності і довговічності подарунку. Але і без цього ваші друзі та близькі ще довго будуть згадувати цей святковий день.