Сувеніри для конкурсів

Сувеніри для конкурсів

З далекого минулого до нас прийшла традиція дарувати гостям на весіллі маленькі подарунки. На Заході це бонбоньєрки - маленькі коробочки з цукерками, які кладуть на стіл перед кожним гостем. В Україні більш поширений варіант подарунків-призів за участь у конкурсах. Найчастіше це календарики, шоколадки, магнітики з фотографією нареченого і нареченої.

Сувеніри для гостей на весіллі, призи для конкурсів на весіллі - це, звичайно, дрібниці, без яких можна обійтися. Можна залишити цю деталь на розсуд тамади або закупити якихось дрібничок. Але з таких дрібниць складається все враження про весілля.

В якості таких сувенірів для гостей на весіллі можна замовити: календарики, значки, магніти, брелоки, шоколадки; пряники; печиво; цукерки; Оформити такий сувенір або його обгортку можна фотографією нареченого і нареченої, а можна весільної символікою або красивими картинками з добрими афоризмами. Такий подарунок буде для ваших гостей приємною несподіванкою і запам'ятається надовго. Пошукавши в Інтернеті такі послуги, я знайшла декілька сайтів, на яких можна купить сувениры киев. Вибирайте, що вам більше до душі і по кишені.

Можна замовити унікальні подарунки з вашим гравіюванням, наприклад, запальнички, брелоки, жетони, флешки. З шоколадками, звичайно, простіше. Потрібно лише оформити етикетку в фотошопі так як вам треба, та роздрукувати на кольоровому принтері.

Індустрія не стоїть на місці, недавно з'явилася така новинка як "монети на весілля". Як сувенір для гостей на весіллі можна приготувати монетки. І не прості! А викарбувані з потрібною вам картинкою чи текстом. Вони можуть бути алюмінієві, мідні, срібні і навіть золоті. Крім того, можна влаштувати навіть Монетне шоу! Де кожен гість буде брати участь у створенні такої пам'ятної монети. По-моєму - це дуже оригінальний подарунок для гостей на весіллі!