Стати моделлю на власному весіллі. У чому секрет?

Стати моделлю на власному весіллі. У чому секрет?

Свої весільні альбоми наречені потім (і не сподівайтеся стати винятком) переглядають багато разів, переживаючи хвилюючі миті повторно... Ось тільки діляться при цьому колишні наречені на дві категорії: ті, хто в захваті від власних весільних фото, і ті, кому хотілося б у корені все переробити. Так пізно: весільна зйомка помилок не прощає.

Але на що ж повинна звернути увагу сама наречена, щоб потрапити в радісні ряди перших?..

Для початку – зробити все можливе, щоб собі сподобатися. Не ігнорувати «репетицію» зачіски і макіяжу, вимагати підгону плаття по фігурі (адже навіть найменшу неакуратну складку на талії об'єктив неодмінно висвітить).

По-друге, передбачити обставини дня весілля і взірцевий сценарій, продумати, на яких моментах хотілося б сконцентрувати увагу, тим більше, що тільки ви самі знаєте все про свій характер, а значить – і про те, коли і як його вигідніше підкреслить навколишнє оточення.

По-третє, визначитися з фотографом. Важливо одне: побачити його роботи, оцінити рівень, але й щоб вони «лягли на душу». Тому що бездоганні з погляду фотомистецтва роботи можуть особисто вас зовсім не схвилювати. Постарайтеся і щоб фотограф «відчув» вас - це можна зрозуміти в процесі обговорення ваших побажань. А краще - зробити пару пробних знімків у цього фотографа до весілля (вони, до речі, потім і на самому весіллі можуть пригодитися). До речі, якщо хочете дізнатися свадебные фото цены, то відвідайте сайт studio-emotions.ru. Тут справжні фотографи-професіонали пропонують свої послуги.

У день весілля бажано запросити фотографа прийти раніше: коли наречена тільки переодяглася у своє вбрання, до приходу нареченого вдасться провести чудову фотосесію в неї вдома. А як чудово можна зафіксувати «живі» моменти викупу або благословення молодят! Тільки не прагніть потім усі фото «впхнути» у весільний альбом – нехай вони залишаться чимось особистим, а в альбом увійдуть найкращі.Зніматися для цього доведеться багато. І не бійтеся демонструвати емоції.

Під час урочистої церемонії рухайтеся не поспішаючи, «зі смаком» проживаючи кожний момент. Так у фотографа буде час зафіксувати все найкращим чином.

Тримаєтеся один до одного ближче, пам'ятайте про положення рук, поставу, погляди (коли заходите в зал або виходите – дивитеся на нижній ободок об'єктива). І головне – посміхайтеся, посміхайтеся і посміхайтеся! Адже це зафіксоване щастя буде зберігатися у вашому альбомі все життя!