SPA-програми для нареченої, або Як зняти стрес перед весіллям

SPA-програми для нареченої, або Як зняти стрес перед весіллям

Підготовка до весілля для кожної нареченої стає періодом постійних хвилювань і переживань. Адже так хочеться в цей чудовий день бути най-най! Щоб вразити гостей і нареченого неймовірною красою і сяючим виглядом, потрібно всього лише забути на деякий час про весільні сукні, ціни і безліч дрібниць, і подарувати своєму тілу відпочинок і турботу.

Сьогодні в багатьох SPA-салонах пропонують спеціальні програми для наречених, які включають в себе всі процедури, необхідні для вашої краси і свіжості. Тут ми перерахуємо найпопулярніші.

Програма «Леді елегантність» спрямована на освіження шкіри і загальне розслаблення. В ній гармонійно поєднуються грязьові обгортання і класичний шведський масаж зі спеціальними маслами, який допоможе відволіктися від весільних турбот і подарує вашому тілу надзвичайну легкість. На завершення - тепла ванна з мінеральними солями і декількома краплями ефірної олії.

«Ванна Клеопатри» - це древній секрет жіночої молодості та привабливості, який сьогодні вам відкриють практично в будь-якому SPA-центрі. Вас дбайливо обгорнутий в спеціальну тканину, просочену сумішшю з ефірних олій, молока і оливкового масла, а потім залишать відпочивати в теплій ванні. Поки ви будете мріяти про майбутнє подружнє життя, поживні речовини створять з вашою шкірою справжнє диво.

Для наречених, які бажають підкоригувати фігуру, незамінною процедурою буде лімфодренаж. Він прискорює обмінні процеси в жирових тканинах, так що вже після декількох сеансів ви відчуєте стрункість богині і позбудетеся від обридлого целюліту. Крім того, ця процедура надає саме сприятливу дію на еластичність шкіри і покращує колір обличчя. До речі, антицелюлітну дію має також і массаж с медом. Більш детально про ефект цього масажу можна прочитати на сайті p-style.com.ua.

Нарешті, ароматерапія та гідромасаж - це кращий спосіб заспокоїти напружені нерви, розслабитися напередодні торжества і насолодитися ароматами!