Скільки потрібно зустрічатися до весілля

Скільки потрібно зустрічатися до весілля

Колись про шлюбний союз заздалегідь домовлялися прагматичні батьки або активні свахи. Причому наречений і наречена бачилися до весілля всього декілька разів. Пізніше стало нормою зустрічатися протягом деякого часу, щоб краще пізнати один одного, а вже потім упевнено крокувати в ЗАГС. У наш час після періоду романтичних зустрічей часто вибирають ще й спільне проживання пари до весілля.

Ви знаходитесь в серйозних відносинах і не знаєте, скільки часу потрібно для того, щоб зважитися зв'язати себе узами шлюбу? Як не пропустити потрібний момент? Що ж спробуємо розібратися.

Сімейні психологи вважають, що оптимальний букетно-цукерковий період повинен тривати від шести місяців до трьох років. За цей час цілком можна пізнати один одного, проявити себе в різних ситуаціях, посваритися і знайти шляхи примирення, побачити основні звички, зрозуміти життєві цінності і цілі, стиль поведінки партнера, познайомитися з його / її друзями та родичами. Почуття, засновані на фантазіях і ілюзіях, за цей час розчиняться і зникнуть (принаймні, хоча б у одного з партнерів). А справжні почуття посиляться і підштовхнуть Вас до взаємного бажання вступити в шлюб. А там вже буде, чим зайнятися: облаштування сімейного гніздечка, народження і виховання дітей, онуків ...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У якому віці найкраще одружуватися і чому

Короткий період дошлюбних залицянь тягне за собою певний ризик. В цьому випадку у Вас буде мінімум часу для отримання інформації про другу половинку. Укладення шлюбу та спільне проживання - це зміна звичного укладу життя, своєрідний стрес. А тут ще й різноманітні несподіванки, сюрпризи, пов'язані з партнером, його звичками, поведінкою. З цим впоратися може тільки людина, яка легко ставиться до відносин, людей і життя в цілому, дуже активна, енергійна та оптимістична. Якщо Ви відносите себе до такої категорії людей, що ж - чому б не ризикнути?

Тривалий період романтичних зустрічей розслабляє партнерів і гальмує розвиток пари. Вони так довго зустрічаються, що знають один про одного найбільш інтимне. У їхніх стосунках все так звично і буденно, що й міняти-то нічого не хочеться. Їм складно змусити себе зробити ремонт у власній кімнаті, що вже говорити про створення сім'ї і народження дітей. Такий стиль у відносинах часто вибирають тривожні і нерішучі люди, почасти ледачі і безвідповідальні. Вони просто пливуть за течією і чогось чекають. Іноді, звичайно, з'являється стимул ззовні (стрибок по кар'єрних сходах, нове знайомство, почуття і відносини), який зажадає від людини певних зусиль над собою і, швидше за все, призведе до розриву тривалих відносин.

АКТУАЛЬНО: Весілля після цивільного шлюбу

Не поспішайте бігти в ЗАГС, але й не затягуйте з цим питанням. Живіть і розвивайтеся, і як тільки з'явиться взаємне бажання узаконити відносини, беріть партнера / партнерку за руку і крокуйте вперед!

До речі, якщо Ви не знаєте як завоевать мужчину водолея, то відвідайте сайт womanterra.ru. Там Ви знайдете для себе безліч корисних та цікавих порад!