Що подарувати на новий 2012 рік

Що подарувати на новий 2012 рік

Скоро новий рік! Ви, мабуть, уже знаєте, що наступний 2012 рік – рік Дракона. Відповідальним моментом в процесі підготовки до цього великого свята є вибір подарунків для своїх близьких людей. Тому подбайте про те, щоб заздалегідь вибрати подарунки всім своїм друзям та рідним, а також приділити увагу своїм колегам на роботі.

При виборі подарунків на новий рік варто знати, що вони можуть бути як корисними (практичними) так і просто оригінальними та веселими. Особливо часто на новорічне свято дарують сувеніри із зображенням символу року - в цьому році це буде Дракон. Отже, будуть актуальними такі подарунки на новий рік: статуетки у вигляді дракона, магніти на холодильник, кружки та інші аксесуари з нанесеним зображенням цього міфічного персонажа.

Ще один гарний варіант – вибирайте подарунок, який безпосередньо пов'язаний з хобі вашої близької людини. Наприклад, це може бути набір для авіамоделіста, нова схема до вишивки або оригінальний сувенір у колекцію статуеток, новий спінінг, набір для суши і багато чого іншого. Так ви зможете проявити свою уважність і повагу до людини, якій цей подарунок піднесете.

Що подарувати на новий 2012 рік

Не відмовляйте собі в задоволенні зробити приємний сюрприз гарній людині! Але про подарунки слід подбати заздалегідь, щоб вибрати тільки найкраще. Поспішайте, адже до зустрічі нового року залишилось 6 днів!