Що одягнути на весілля весною?

Вас запросили на торжество, яке відбудеться в один з весняних місяців. Відразу ж

Вас запросили на торжество, яке відбудеться в один з весняних місяців. Відразу ж виникає питання: що одягнути на весілля? Весна - це час, коли природа прокидається, період змін в погоді, першого цвітіння. Не дивно, що з'являється у людей бажання змінити теплі та практичні зимові речі на легкий, кольоровий літній гардероб. Однак не варто забувати, що навесні погода мінлива: ясний сонячний день може здивувати сильним дощем або навіть снігом. Це варто врахувати і при складанні вашого святкового костюму.

Наведемо різноманітні поради, які дозволять правильно підібрати одяг і вирішити непросте питання: що ж одягнути на весілля подруги або друга?

1. Зверніть увагу на час і місце проведення торжества. Якщо весілля проходить вдень, то краще вибрати більш строгий і офіційний одяг, вечірнє ж святкування передбачає вільний, парадний одяг. На святкування одруження, яке проводяться в ресторанах і банкетних залах рекомендується також одягнутися у формальному стилі.

2. Класична форма одягу для гостей - це вечірня сукня для жінок і костюм для чоловіків. Для жінок існують як довгополі парадні сукні, так і коктейльні, довжина яких до колін. Вдалим варіантом є якісний жіночий костюм, важливо, щоб він не був надто формальним. Для чоловіків вітається традиційний костюм, від джинсів і спортивного стилю краще відмовитися.

3. Не дуже доречним буде занадто суворий стиль одягу. Все-таки це весілля, а не ділова зустріч. Так, замість суворої сорочки з дрібними ґудзиками, яка більше підходить для повсякденного вбрання, краще надягти блузку з атласу. Чоловікам не обов'язково надягати сорочку білого кольору, це може виглядати надмірно офіційно. Хороший вибір - кольорова сорочка без малюнка, яку можна поєднувати з краваткою більш темного кольору.

4. Якщо в запрошенні вказано «офіційний стиль», то питання "що одягнути на весілля" вирішується простіше: вам потрібно одягнутися в смокінг для чоловіків і вечірнє плаття для жінок.

5. Не сумніваючись, одягайте на весілля, що проходить навесні, одяг яскравих, виразних кольорів. Підходять для весни і квіткові візерунки. Цікаво буде, якщо ви підберете одяг з квітковим візерунком або вишивкою, з зображеними на ній весняними квітами: конваліями, пролісками і ін. Відвідайте интернет-магазин брендовой одежды і підберіть для себе найкращий варіант.

6. Важливий і вибір взуття, в якому ви підете на весільну церемонію. Практично, якщо туфлі будуть зі шкіри, а не із замші або тканини. Адже весняна погода передбачає бруд, сльоту і можливий дощ. При цьому краще, щоб взуття було темних кольорів.

7. Прихопіть з собою на торжество парасольку і утеплену куртку. Це допоможе вам вберегтися від дощу, а також зігріє в холодну весняну ніч.