Що їдять на весіллі європейці?

Що їдять на весіллі європейці?

В будь-якій країні весілля - неймовірно значуща подія. Наряди, величезна кількість їжі, гості, - це, мабуть, невід'ємні атрибути свята. А що ж їдять на весіллях у різних європейських країнах?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Літнє весільне меню 2012

1. Великобританія.

У цій дивовижно гарній країні є величезна кількість традицій, в тому числі, пов'язаних з весіллям. Створення нової сім'ї обов'язково святкується в присутності на столі особливого пудингу, зробленого з сала, муки, хлібних крихт, сухофруктів, яєць і ін. Його підносять вельми оригінальним чином - поливають блюдо ромом і підпалюють.

2. Норвегія.

Тут традиційним весільним блюдом є так звана каша нареченої. Насправді це звичайна пшенична каша на вершках. Подають блюдо після того, як наречена переодягається у вбрання заміжньої жінки.

3. Угорщина.

У цій чудовій європейській країні свої весільні традиції. Молодятам подають величезні голубці! Причому, вважається, що чим вони більші, тим щасливішим і довшим буде шлюб. Ще одна важлива страва - запеченная рыба. Взагалі рибні страви та страви з морепродуктів тут у пошані.

4. Нідерланди.

Тут прийнято подавати їжу ще до того, як пара оформила стосунки офіційно. Подаються обов'язково спеціальні цукерки, які називаються «цукор нареченої» і вино, що зветься «сльози нареченої».

5. Італія.

Тут дивуватися не доводиться. Головним блюдом на італійському весіллі є спагетті! Їх готують у величезних ємностях, заправляють найрізноманітнішими соусами. Класичний наповнювач - тертий сир - в особливій пошані.

6. Естонія.

Тут весілля асоціюється в першу чергу з так званою «весільної ковбасою». В величезні відбиті шматки яловичини загортають шинку і омлет з цибулею. Ковбаси зав'язують нитками і обсмажують. На стіл блюдо подається виключно холодним.

7. Греція.

І тут є своє весільне блюдо. Це особлива дроблена крупа з вареною курятиною. Також тут в пошані солодке. Особливо популярне курабье з мигдалем.

Ось такі європейські традиції!