Ще декілька порад по організації фото- та відеозйомки весілля

Якщо Ви вирішили замовити на ваше весілля фотографа та відеооператора, тоді нареченому і нареченій слід взяти до уваги декілька особливостей про кожного з цих видів зйомки урочистих подій.

По-перше, молодятам варто чітко вирізняти, що відеозйомка весілля вимагає динаміки, рухів, іноді слів, можливо навіть пісень, танців, імітацій певних дій, одним словом певного роду мінімальної творчості. Все, що бачить оператор на своєму видошукачі, має бути чітко відкореговано та сплановано. При необхідності, можна зробити кілька дублів, якщо дозволяє час. Відеокамера може записати багато моментів (і навіть не завжди бажаних), що допомагає при монтажі самого фільму. Для отримання хорошого результату видеосъемка в киеве має мати вигляд весільного відеофільму молодим потрібно постаратися і активно попрацювати.

У фотозйомці, зокрема постановочній, навпаки, все в кадрі має завмерти і все на секундочку повинні зупинити подих. При цьому, молодятам необхідно зуміти показати настрій, почуття, які відповідають такому святу, як весілля. У даному випадку велика частина успіху фотографії залежить саме від самих молодят, так як всі їх переживання, котрі відволікають думки, і емоції буде видно на фотографії. Тому слід бути дуже вмілим актором і старанним учнем в руках фотографа. Не слід нехтувати його порадам і настановам, керуючись своїм небажанням або капризами, що часто роблять нареченої.

Там, де зйомка проводиться один раз, і немає можливості зробити дублі (рагс, церква тощо), варто пам'ятати, що роблячи будь-які рухи, потрібно трішечки сповільнити їх, щоб фотограф встиг їх для вас зняти.

Враховуючи все наведене вище, можна лише побажати молодятам насолодитися моментами перебування в ролі кіноакторів і фотомоделей, і не забувати, що потрібно приділити час і фотографу на весілля, і відеооператору, але ніяк не поєднувати ці два види зйомки, інакше можна втратити найприємніші спогади про найщасливіший день свого життя.