Пристрасть африканського кохання

Туніс - пристрасть африканського кохання

Градус пристрасті і кохання молодят у період медового місяця можна порівняти тільки з жаром африканського сонця! Хочете переконатися на власному досвіді? Тоді відправляйтеся у весільну подорож у Туніс - надзвичайну і екзотичну країну Північної Африки, яка розташована на перетині Середземноморської і Сахарської кліматичних зон!

Туніс вразить вас не тільки атмосферою затишку і гостинністю першокласних готелів і місцевих жителів, але й розмаїтістю пейзажів. Адже саме тут зелень оазисів змінюється пісками пустелі Сахари і гірських хребтів на обрії, а білосніжні пляжі обрамляють лазур водної гладі.

Зануртеся в атмосферу романтики і пригод, зробивши подорож на піратському кораблі, зливаючись думками і почуттями із красою середземномор'я. У цій подорожі у вас буде унікальна можливість поплавати в кристально чистій воді відокремлених бухт і оцінити всю красу Середземного моря. А екзотична подорож у пустелю Сахара дозволить вам насолодитися дивними міражами, відвідуванням оазисів, катанням на одногорбих верблюдах і феєричному видовищі в палаці Шахеризади «1001 ніч».

Столиця Тунісу піднесе вам як весільний подарунок надзвичайне сусідство найдавніших пам'яток культури і сучасного мегаполіса, а атмосферу романтики подарує містечко художників, поетів, закоханих і артистів Сиді-Бу-Саїд.

Якщо ж Ви все-таки вирішили провести медовий місяць в Тунісі, то не забудьте про закордонний паспорт, адже його виготовлення займе певний час.

Весільна подорож у Туніс залишить у вашій пам'яті і фотоальбомах особливі та незабутні враження, адже саме тут ви можете відчути, що означає опинитися з коханим у пустелі Сахара або загубитися серед юрби людей у центрі столиці, але в той же час знайти один одного назавжди!