Прокидаємося після зимової сплячки – час подбати про фігуру!

Прокидаємося після зимової сплячки – час подбати про фігуру!

Ой, як неприємно бачити на вагах зовсім не ту цифру, яку б нам хотілося. Деякі зітхають, закушуючи образу на себе і на весь світ цукеркою ... Хтось біжить в спортзал, щоб запекло вичавити зі свого організму ранкове тістечко ... У всіх способи різні. Але якщо ви незадоволені своєю вагою, а попереду найпрекрасніший день в житті дівчини, то пора приймати міри! Особливо, якщо вам тільки належить купити весільне плаття!

Постарайся на найближчий місяць набратися терпіння, а головне - сили волі. І якщо ти не зловживала фізичними навантаженнями до цього, то не варто більшу частину дня проводити в спортзалі. Головне в нашій справі - змінити звички в їжі, вивести зайве, а не перевантажити серце і наростити м'язи. Однак невеликі навантаження не завадять. Звичайно, навіть найбільш «проблемні» місця можна приховати - індивідуальне пошиття весільних суконь ніхто не відміняв, але ж до весілля так мало залишилося ...

Отже, перше правило королеви - очистка організму. Хтось використовує клізми (так, це не так страшно, як здається, і цілком не смертельно), хтось розвантажувальні дні на кефірі. Враховуючи, що напівжива наречена нам не потрібна, приймемо за правило проводити такі дні не частіше двох разів на тиждень.

Друге правило королеви: хочеш схуднути - розганяй свій обмін речовин. Їж невеликими порціями, 4-5 разів на день, закінчуючи прийом їжі не пізніше, ніж за 4 години до сну.

Третє правило королеви - не скасовуй продукти, які ти любиш. Але скорочуй їх дозу або замінюй на менш жирні. Нам потрібен оздоровлений радісний організм, а не організм в стані шоку і голоду. Тому, якщо душа твоя співає оди сиру - перейди на нежирний. Якщо любиш солодке - скороти дозу і звичайний шоколад заміни на чорний. Якщо жити не можеш без м'яса - їж його без хліба і майонезних соусів.

Четверте правило королеви - натуральність. Величезна кількість харчових добавок, які містять сучасні продукти, не йде на користь твоєму обміну речовин, осідаючи в нирках, кишечнику, викликаючи накопичення рідини і так далі. А це нам зовсім не потрібно. Тому почни з натуральної їжі! Відвідай магазин продуктов, і замість ковбасок купи нежирного свіжого м'яса, замість консервів з кальмарів - свіжі морепродукти.

П'яте правило королеви - багато свіжого повітря. Воно дуже підсилює обмін речовин, а також надає свіжість твоїй шкірі. Гуляй, катайся на велосипеді, грай у теніс ...

Шосте правило королеви - скасуй соуси, майонези і кетчупи. Так, доведеться обмежитися соняшниковою або оливковою олією. Краще вибрати другий варіант, в ньому багато вітамінів.

Ну, а остання і найголовніша хитрість у боротьбі за оптимальну вагу. В давнину вважали, що оптимальна норма їжі для дорослої людини - стільки, скільки поміщається в кулак. Не виходь з цих рамок - і все зміниться на краще! І пам'ятай, що справжня королева - це королева, закохана в себе! Тому дбай про себе, оберігай себе, харчуйся правильно, а результат помітять всі оточуючі!