Правила вибору ідеальних парфумів на весілля

Правила вибору ідеальних парфумів на весілля

На що орієнтуватися при виборі нового аромату: просто і доступно

Як відомо, підібрати особистий парфум досить складно, і причин тут багато. Безумовно, це ціле мистецтво, причому зі своїми правилами і особливостями. Вірний помічник, який здатний Вам допомогти з пошуком парфумів, це Ваш ніс, а якщо говорити точніше, той нюх, якому Ви можете повністю довіритися. Так, наприклад, багато парфумерів дотримуються думки, що якщо певний аромат не захопив Вас у першу ж секунду дегустації, то варто продовжувати свої пошуки. Однак це зовсім не означає, що у випадку, коли Ви знайшли свій парфум, йому не можна змінювати. Експерименти щодо цього дуже навіть вітаються.

Аромат — це важлива складового Вашого весільного образу в цілому. Це незамінна його частина. Існують парфуми для роботи, для занять спортом, прогулянок і т.д. Саме тому до питання вибору парфуму необхідно віднестися з повною відповідальністю і великою увагою.

Ідеальні парфуми: поради і зауваження

Коли Ви підшукуєте собі новий аромат, необхідно враховувати ряд тонкощів.

У першу чергу, звичайно ж, це пора року. Так, аромати, які подобалися навесні і у більш теплий сезон, можуть абсолютно загубитися взимку. Улітку необхідно використовувати легкі аромати, які ненав'язливо обволікають Вас у хмару чогось повітряного, свіжого й незвичайно вабливого. У цю пору року взагалі краще відмовитися від використання концентрованих парфумів, а перевагу віддати туалетній воді. Як відомо, вміст ароматичних добавок в туалетній водф набагато нижче. Традиційно літніми вважаються фруктові і цитрусові, свіжі, квіткові букети. До слова, сучасні виробники парфумерної продукції випускають цілі лінії засобів для різних сезонів. Відповідно, в одній серії можна знайти як варіант для зими, так і для весни. Це дуже зручно й допомагає Вам швидко визначитися з покупкою.

Другий критерій, що впливає на вибір парфумів, цей час доби. Ранком кращими є свіжі і легкі аромати, тоді як увечері можна дозволити собі щось більш насичене і заворожливе. Варто відзначити, що цитрусові букети, які рекомендуються саме для першої половини дня, впливають на психіку людини.

По-третє, безумовно, варто враховувати і власний настрій. В одну хвилину Вам може сподобатися різкий аромат, тоді як в іншу - щось солодке і легке. Природно, підібрати кілька варіантів парфумів у даний момент не складно, тому що виробники парфумерної продукції пропонують нам сотні і тисячі різноманітних варіантів.

Ще одна порада: якщо Ви давно вже мрієте про якісь конкретні парфуми, але через ціну чи інші причини не змогли їх собі дозволити раніше, то пам’ятайте, що весілля – це Ваш казковий день і не варто собі ні в чому відмовляти. Загляньте в интернет магазин парфюмерии, можливо саме там буде Ваш улюблений аромат за доступною ціною.

Коли Ви підшукуєте собі нові парфуми, беріть до уваги, що від особливостей Вашої шкіри багато в чому залежить і стійкість нового флакончика. Більше того, ті самі парфуми на одній людині можуть розкриватися зовсім інакше, ніж на іншій. Це все дуже важливо. Перед остаточною покупкою проведіть тестування продукту, який сподобався, на руці, почекайте якийсь час, поспостерігайте за тим, як поводиться аромат. Тільки при такому підході Ви зможете знайти справжню мрію - парфуми, які будуть приносити Вам справжнє задоволення своїм вишуканим ароматом, таким заворожливим і таємничим.