Прага - місто для закоханих або Думки про медовий місяць

Прага - місто для закоханих або думки про медовий місяць

Прага... Мабуть це одне із найбільш романтичних міст у світі, з його середньовічним зачаруванням, маленькими будиночками, вузенькими кривими вуличками... Прага наповнена коханням, вірністю, відданістю. Буквально кожний будинок, кожне місце тут зберігає свою історію кохання...

Хоча чи можна назвати Прагу сірою і буденною?.. Дивлячись із оглядової площадки біля Празького граду на це місто мимоволі переносишся думками в часи, коли Джульєтта чекала свого Ромео в себе на балконі. Не думайте, читач, що я не знаю про те, що дії знаменитої шекспірівської трагедії відбувалися в італійському містечку. Пройдіть по території Празького граду і в одному із двориків ви знайдете балкончик, точно такий же як у тої самої закоханої дівчини з Верони. Слід сказати, що туры в прагу - це відмінний спосіб романтично провести час молодій парі та чудово відпочити після складної та виснажливої підготовки до весілля.

Є про Празький град романтична легенда: на його території стоять дві вежі - вежа Адама і вежа Єви. Адам вищий і ширший, ніж дама його серця. І літніми днями, коли сонце знаходиться в зеніті і нещадно палить все живе, Адам прикриває своїми могутніми плечима Єву від сонця.

Є тут і свій міст кохання, де висять сотні замків, якими закохані скріплюють свої почуття.

Прага - це одне із найбільш популярних місць для весіль у закоханих з усієї Європи.

Прага також оточена величезною кількістю замків. Тут кожний може знайти собі місце за смаком: автентичні середньовічні замки, палаци в стилі бароко, садиби епохи ренесанс.