Постільна білизна в подарунок на весілля

Постільна білизна в подарунок на весілля

Весілля – це, напевно, найчарівніший день у житті жінки!

Урочистий і романтичний день весілля обіцяє море щастя і задоволення, які опромінять довге спільне життя з коханою людиною. А весільна церемонія і традиційне святкове застілля запам'ятається на все життя! Гарне плаття і зачіска нареченої, костюм нареченого, обличчя друзів, родичів і близьких, і, звичайно ж - подарунки!

Одна із прекрасних весільних традицій - це дарування молодій парі комплекту постільної білизни! Цей подарунок - з одного боку, дуже практичний, а з іншого боку - так би мовити, з підтекстом. Такий подарунок натякає на прекрасні хвилини щастя, які чекають молодят не тільки в медовий місяць, але й протягом довгих років!

Постільна білизна - це ще й предмет побуту, у який молодята тільки входять, найчастіше ще толком не уявляючи собі, як його облаштувати.

Здавна родина, яка віддавала дівчину заміж, як придане обов'язково “виставляла” постільну білизну. У наш час таке поняття як придане застаріло, а ось сама традиція нікуди не ділася!

І якщо за старих часів доводилося йти на чималі хитрощі, щоб “зібрати” гарний комплект, то зараз вибрати чудову по якості білизну, якою молода сім'я буде застеляти своє ложе, - зовсім не становить проблеми.

Відмінним вибором може стати постільна білизна, зроблена з бавовни. Бавовна – практичний і довговічний матеріал, з якого виготовляється багато тканин. Один з найпоширеніших і популярних варіантів – це бязь.

Бязевые кпб приємні на дотик, постіль не липне до тіла, і це величезний плюс улітку, така постіль ніколи не вдарить статичною електрикою і не буде зісковзувати з ліжка (а для молодої пари це теж важливо!). Бязь за своїм складом - це стовідсоткова бавовна, що означає довговічність і практичність постільної білизни.

Такий весільний подарунок довго прослужить новоствореній сім'ї і напевно стане “свідком” щасливих моментів кохання і ніжності!