Постільна білизна для першої шлюбної ночі: як вибрати?

У першу шлюбну ніч все повинно бути ідеально, і постільна білизна - не виняток. Сьогодні ми вирішили поговорити про те, якою же має бути постільна білизна, щоб ніч пройшла незабутньо.

Постільна білизна для першої шлюбної ночі: як вибрати?

Вся справа в тому, що вибирати постільну білизну необхідно не тільки за принципом «подобається - не подобається». Дуже важливо продумати те, чим ви збираєтеся займатися цієї ночі. За статистикою, більшість молодят просто засинають від втоми, але якщо ви вирішили, що спати ще рано, то білизну потрібно вибирати дуже акуратно. Так, постільна білизна може стати прекрасною декорацією до першої шлюбної ночі.

Дуже популярна шовкова постільна білизна, яка вражає ніжністю і теплом. Якщо ви хочете згадати про південь, дивовижні країни, то вам необхідно придбати шовкові простирадла, розписані під шкури тварин. Коли дозволити собі це, якщо не в першу шлюбну ніч?

Якщо ви більше любите природу, а шовк і рюші не для вас, то вибирайте простирадла і покривала кольору хакі, які надягають на матрац і підтримуються за допомогою гумки. Таке простирадло не буде з'їжджати в моменти інтимної близькості. До слова, під простирадлом можна заховати все, що завгодно, але краще купити матрац якісний і зручний.

Якщо молода дружина буде постійно міняти образи, то чоловік забуде і про пиво, і про футбол. Нарешті, ні в якому разі не забувайте про класику. Ми маємо на увазі постільну білизну з давньогрецькими орнаментами і класичними вензелями. Вони створять у вашій квартирі атмосферу середньовічних апартаментів, де можна не тільки відпочити у великому ліжку, але і прийняти душ.

Все ж весільна церемонія виснажує. Якщо ви вирішите відпочити, то вибирайте постільну білизну традиційних забарвлень. До слова, саме колір білизни впливає на наш настрій. Якщо червоний - це відтінок пристрасті і кохання, то ось білий - це колір невинності, чистоти і гармонії. Саме білий колір здатний підсилити будь-який інший колір. Жовтий - це колір мудрості, творчості, радості і добра. Жовтий допоможе вам розслабитися, позбутися депресії і знайти нові сили. Синій, в свою чергу, дарує спокій і умиротворення, тому постільна білизна такого відтінку підійде для повсякденного вжитку.