Постановка весільного танцю

Перший весільний танець

Перший весільний танець молодої пари - зворушлива і хвилююча подія. Серця б'ються в такт музиці ... Прекрасні рухи, захоплені погляди і ніжні дотики зливаються в гармонію двох найщасливіших у цей момент людей

Яким буде танець, котрий запам'ятають ваші гості, і котрий буде з вами довгі роки щасливого сімейного життя?

Здається, немає нічого простішого, ніж зробити пару кіл під красиву музику. А глядачі - ваші родичі і друзі, які не будуть строго судити. Однак уявіть, наскільки приємно буде здивувати гостей прекрасно поставленим танцем. А скільки радості ви відчуєте від перегляду цього запису в день ювілею одруження. Та й напевно вам хочеться вступити в нове сімейне життя не тільки зі смачним банкетом, красивим вбранням, але й у відмінній фізичній формі, чому і посприяють тренування з постановки весільного танцю.

У багатьох весільний танець асоціюється з повільним вальсом. Цей варіант з класики, за умови якісної постановки, шикарних суконь і розкішного інтер'єру, буде безпрограшним. Але комусь це може здатися банальним штампом, без якого не буває ні одне весілля. Деяким парам таке рішення і зовсім не підійде, бо не впишеться гармонійно в стиль всього заходу.

Вирішити всі ці проблеми допоможуть професійні хореографи, які врахують всі побажання і пропозиції, рівень складності відповідного танцю. Постановка свадебного танца може суттєво допомогти Вам організувати танець на вищому рівні.

Образ пари має величезне значення. Якщо вашим вибором стала класична елегантність, то вам підійдуть витончені рухи, які демонструють вишуканий стиль. Якщо ви молоді, а стиль весілля грайливий і зухвалий, латиноамериканські рухи з експресією і яскравими емоціями - це саме те, що вам треба!

Весільний вальс - найбільш традиційна і популярна форма весільного танцю.

Танго - популярний, видовищний, неповторний весільний танець.

Латиноамериканські танці - якщо ви бажаєте, щоб ваш танець був насичений яскравими емоціями, пристрастю і неординарністю, то надумайтеся і вибирайте латиноамериканський напрямок.

Весільний танець - сюрприз - останнім часом стає все більш популярним - ніжний романтичний танець в один момент стає швидким і запальним, з експресивними рухами.

Оригінальний весільний танець - виконується на обрану вами мелодію.