Поради щодо оформлення весільного залу

Поради щодо оформлення весільного залу

Більша частина весільного торжества буде проходити у весільному залі. Готуючись до весільної церемонії, варто приділити увагу оформленню весільного залу. Де б не приходило весільне торжество, правильно прикрашений інтер'єр створить святкову атмосферу.

Традиційне оформлення весіль зводиться до декорації банкетного залу квітами, серцями і повітряними кулями. Особливу увагу варто приділити оформленню столу, за яким будуть сидіти молодята.

При оформленні весільного залу, урахуйте пору року проведення торжества. Навесні зал можна декорувати ніжними весняними букетами і гілочками зелені, улітку актуально будуть виглядати композиції з яскравих квітів і квіткові гірлянди. Для осіннього весілля можна декорувати зал композиціями із фруктів і квітів у жовтій і жовтогарячій гамі, а для зимового весілля характерні спокійні тони, ягоди і шишки.

При оформленні весільного залу в класичному стилі, букети квітів розташовуються на столах і в великих вазах по периметру залу. Добірно будуть виглядати маленькі квіткові композиції на келихах молодят і окремі бутони квітів на столах гостей.

Щоби квітковий декор виглядав справді шикарно, композицій з квітів у залі має бути достатньо багато. Оскільки квіти швидко в’януть, їх потрібно привозити в ресторан безпосередньо в день весілля. Звичайно, у такий важливий день немає часу займатися транспортуванням квіткових композицій до залу. Допомогти вирішити вам цю проблему може зручна послуга на порталі economtime.com.ua - доставка цветов Киев. Можете не турбуватися, кур’єр швидко привезе все необхідне в зазначене вами місце.

Квіткові і фруктові композиції можна розташувати в низьких вазах, квітами і фруктами можна декорувати кути залу. Гірлянди із квітів підвішують над стелею і по периметру залу, гірлянди із шишок можна розвісити на стінах і під стелею.

Живі квіти - необхідний атрибут весільного торжества. Оригінальним молодятам можна порадити прикрасити квіти стразами, блискітками і шовковими стрічками. На великі бутони квітів можна нанести блискітками імена молодят. Крім квітів, можна використовувати для прикраси весільного залу їхні пелюстки. Пелюстками троянд можна всипати доріжку до столу молодят, хаотично розсипати їх на столах.

При оформленні весільного залу потрібно зробити акцент на кілька великих деталей або композицій, інакше приміщення буде виглядати неорганізованим. І не скупіться на досвідченого флориста - саме з його допомогою можна створити оригінальні і стійкі весільні композиції.