Попрощайся з холостяцьким життям оригінально

Попрощайся з холостяцьким життям оригінально

Серед великої кількості обрядів і таїнств, які супроводжують весілля, є, здавалося б, безліч непотрібних і марних. Тих, без яких цілком можна обійтися і нічого істотного не зміниться ні у ваших з майбутнім чоловіком (або дружиною) відносинах. Відсутність їх анітрошки не применшить для вас обох значення прийдешнього торжества і вже навряд чи вплине на теплоту і близькість стосунків. Ці традиції, таїнства і обряди існують ніби «між іншим», ніхто і ніколи не зобов'язує до їхнього виконання. Це не похід у ЗАГС, без якого ваші стосунки не зможуть набути офіційний статус. Але ці звичаї переходять із покоління в покоління, уже заздалегідь надаючи майбутньому весіллю якийсь своєрідний урочистий характер, надаючи молодятам потрібний настрій і емоції.

Одним з таких негласних звичаїв є парубоцька (холостяцька) вечірка. Холостяцька вечірка - це не зовсім наше, рідне, бо воно прийшло з європейських країн. І ще кілька років тому організувати таку вечірку було куди складніше. Зараз же кожен може зробити холостяцьку вечірку такою, якою він хотів би її бачити. Можна зібратися у вузькому колі найближчих друзів у бані, з віниками, пивом, воблою і чоловічими розмовами «про життя». Можна піти по більш сучасному шляху: замовити клуб, ді-джеїв, цілий бар усілякої випивки і коктейлів і традиційний для європейських холостяцьких вечірок стриптиз. Якщо весілля заплановане на літо, то цілком можливо, що хтось захоче розпрощатися з холостяцьким життям на природі, з піснями біля багаття і наметами. Якщо Ви плануєте холостяцьку вечірку взимку, то можна пограти в більярд, пейнтбол або боулінг. До речі, цікава ідея провести вечірку 23 февраля. Цей святковий день стане справжнім символом Вашої чоловічої дружби і, можливо, появиться ще одна традиція у Вашій чоловічій компанії – організовувати щороку в цей день вечірку тільки для чоловіків. Одним словом, ідей для холостяцької вечірки є безліч, тому тільки залишається зупинити свій вибір на тому, що буде більше душі завгодно. Але можна спробувати поекспериментувати і зробити свою вечірку такою, якої ще ні в кого не було. Для цього вам, у першу чергу, знадобляться нові і креативні ідеї. Однією такою ідеєю є холостяцька вечірка у стилі ретро.

І, напевно, у більшості відразу виникає безліч питань: «А як це зробити?», «А що придумати?», «А в чому суть?», «А в скільки мені це обійдеться?» і ще ціла величезна купа таких же «А як?». Можна спробувати піти одним із двох шляхів. Перший - найбільш складний - вам доведеться повністю покластися на себе у всіх організаційних моментах: від складання сценарію до продумування кожного дріб'язку, що буде створювати атмосферу вашої вечірки. Другий шлях - шлях найменшого опору - звертаємося у весільне агентство, яке займається наданням подібних послуг. Звичайно, користуючись послугами такого агентства, вам доведеться неабияк витратитися, але зате кожний атрибут вашої вечірки буде продуманий фахівцями в даній галузі.

Найголовніше, пам’ятайте, що отримані емоції і спогади, які залишаться, з лишком окуплять всі вкладені в організацію цього свята витрати!