Помилки при організації весілля

Помилки при організації весілля

Ми вже говорили про те, що організація весілля досить клопітка і тонка справа, хоча зовсім не означає, що зіпсоване весілля віщує таке ж подружнє життя. У цій статті ми спробуємо навести приклади найбільш типових помилок, які найчастіше допускаються молодятами при організації весільного торжества, а також у самому ході весілля.

ЧИТАЙТЕ: Як почати планування весілля?

Отже, весілля є головним днем і незабутнім святом для нареченого і нареченої, але в тому числі весілля - це свого роду офіційний прийом, найчастіше на якому збираються родичі молодят, які не мають звички регулярно зустрічатися в межах своїх сімей. Багато хто з них вперше бачить членів своєї сім'ї з протилежного боку. Молодим на урочистому заході належить тяжка праця прийняття участі у великій кількості нинішніх обрядів, прийняття поздоровлень особисто від кожного присутнього ... Молодятам заздалегідь варто налаштувати себе до цього і також відповідно себе вести. Наречена в забрудненому плаття або п'яний наречений - далеко не приваблива картина, тому вона не повинна ні в якому разі залишитися в пам'яті запрошених гостей.

Наступна помилка в тому, що часто молоді відмовляються від тамади під приводом того, що на весіллі будуть присутні тільки свої. А хто знає насправді, коли повинні виголошувати промову батьки молодят? Хто підкаже гостям, коли наповнити келих, коли потанцювати? До такого ж роду помилок відноситься відмова від професійного фотографа або оператора, тому що у багатьох запрошених є свої цифрові фотоапарати. Краще все запросити професіонала, адже видеосьемка свадеб - це справа досить відповідальна.

ДІЗНАЙТЕСЯ: Як зекономити на тематичному весіллі?

Не закуповуйте спиртне на дешевих ринкових точках, якщо не бажаєте, щоб гості після весілля мучилися весь тиждень з алкогольним отруєнням і тільки цим запам'ятали ваше весілля. Це також є важливим моментом при організації весілля.

І остання з найпоширеніших помилок - заощадити на організації весілля, зайнявшись цим самостійно. Будьте впевнені, що до початку самого торжества ви можете бути виснажені до такої міри, що навряд чи вам буде до свята. Так що краще прибережіть певну суму для фірм, які займаються організацією весільних торжеств. У будь-якому випадку, скільки б ви не заплатили за такі послуги, спокій і гарний настрій, так необхідний вам в день весілля, коштують набагато дорожче!