Подарунок на весілля у стилі Бенксі

Подарунок на весілля у стилі Бенксі

Мабуть, найоригінальнішим подарунком молодятам може стати картина, надрукована на полотні і стилізована під стиль стріт-арт, або стиль Бенксі. Завдяки креативному підходу і новим технологіям стріт-арт став не тільки вуличним мистецтвом, твори якого вуличні художники малюють на стінах будинків, тротуарах, балконах, а й знайшов своє вираження при створенні незвичайних картин, стилізованих під цей стиль.

Поєднання стилю вуличного мистецтва і технології друку на полотнах – це творчий підхід для подарунка молодятам. Тільки уявіть собі, як оригінально виглядатиме полотно (рос. - холст) в якості матеріалу, на якому буде нанесена фотографія молодят. А як здивуються і зрадіють наречений і наречена такому незвичайному подарунку на весілля! Адже картина на полотні в стилі стріт-арт впишеться в інтер'єр молодої сім'ї і буде нагадувати їм про незабутній день весілля. Особливо вдалим весільним подарунком друк на полотні в стилі Бенксі стане для творчих молодят, які цікавляться сучасним мистецтвом, живописом, цінують креативний підхід. Картина на полотні в стилі стріт-арт привнесе буйство фарб у життя молодят, розфарбує сірі будні.

Подаруйте молодятам картину на полотні в стилі Бенксі, і вони ніколи не забудуть ні весільний подарунок, ні ту людину, яка його подарувала. Друк на полотні в стилі стріт арт створить яскраву пляма в інтер'єрі, а також підтримає сучасну концепцію при оформленні інтер'єрів.