Подарунки на весілля: на що варто звернути увагу?

Подарунки на весілля - чайний сервіз

Подарунки люблять всі, при чому приємно не тільки одержувати їх, але й вручати, якщо, звичайно, це робиться від щирого серця. Практично ніяке свято не обходиться без подарунків. Весілля не просто не є виключенням, на весілля молодята просто зобов'язані одержувати подарунки від своїх дорогих гостей.

Ця традиція прийшла до нас із глибокої стародавності, коли нареченому і нареченій підносили коштовні речі, предмети домашнього побуту або домашню худобу, при чому кожний подарунок мав свій символічний зміст. Наприклад, рушники для молодого подружжя вибиралися тільки з рівними краями, щоб життя їх була довгим і гладким.

Однак повернемося в сучасність. Сьогодні на весілля також прийнято дарувати корисні в господарстві речі. Якщо ви вирішили зупинитися на одному з таких варіантів подарунка, як побутова техніка, предмети інтер'єру, чайні або столові сервізи, переконаєтеся, що ваш подарунок буде дійсно корисний молодим. Якщо молоді збираються жити з батьками третій пилосмокт або другий кухонний комбайн навряд чи придасться їм. Чайний сервіз переселиться куди-небудь на андресолі і буде покірно чекати своєї черги, яка наступить тоді, коли нарешті-то буде вжитий по призначенню чайний сервіз, подарований батькам ще на їхнє весілля.

Якщо молоді будуть жити окремо, ці предмети, безсумнівно, допоможуть їм налагодити свій поки ще не влаштований побут. Будьте обережні з вибором предметів інтер'єру. Вони повинні не просто вам подобатися, головне, щоб вони сподобалися нареченому і нареченій, відповідали їхнім смакам, вдало вписувалися в загальний інтер'єр їх майбутнього сімейного гніздечка.

Одним з найпоширеніших варіантів подарунка на весілля є гроші. Гроші, звичайно, не стануть оригінальним сюрпризом, однак, напевно, виявляться корисним подарунком, з яким ви не промахнетеся. Більше того, молодята часто розраховують саме на такий подарунок, тому що прагнуть окупити витрати на торжество або планують велику покупку. А незвичайним може бути не подарунок, а спосіб його подання. Наприклад, у вигляді букетика з купюр, або в мініатюрній скриньці зі скарбами серед монеток (по 10 копійок) можна сховати кілька купюр великого номіналу.

Чим відрізняється подарунок на весілля від подарунка, скажімо, на День Народження? Відповідь очевидна: подарунок на весілля - подарунок для двох. Тому, якщо ви подаруєте на весілля приголомшливий спінінг, про який можна тільки мріяти, наречений, можливо, дуже зрадіє, але наречена, швидше за все, буде розчарована. Такі подарунки, як пральна машина, пилосос або соковижималка не належать до числа невдалих (якщо, звичайно, дійсно в молодят є потреба в цих речах), незважаючи на те, що, здавалося б, придадуться скоріше молодій господині. Адже й чоловік одержує переваги - у його молодої дружини з'явиться більше часу, який вона зможе приділяти йому, коханому і дорогому.

Надзвичайно вдалим подарунком може стати дорогий посуд - це можуть як чайные сервизы так вишукані фарфорові речі. Такі подарунок, як чайний сервіс буде радувати обох молодят та не раз стане їм у пригоді. Коли молодята вечорами будуть чаювати, то кожного разу будуть згадувати про тих, хто їм його подарував.

Подарунки бувають різні, у тому числі і за ціною. Визначтеся, яку суму ви готові витратити на нього. Скупитися тут не можна, але й приносити що-небудь у жертву теж не варто. Надмірна щедрість, можливо, не тільки не приведе молодят у захват, але навіть поставить їх у незручне положення.