Подарунки на весілля

Подарунки на весілля

Як вгодити молодятам? Що подарувати на весілля? Це питання цікавить всіх запрошених гостей. Універсальний весільний подарунок - це гроші. Молодята в цьому випадку самостійно будуть вирішувати, на що саме їх витратити. Крім цього, одній людині досить складно зробити дорогий подарунок, а склавши разом вміст із декількох конвертів, молоді зможуть придбати реально коштовну річ. Якщо зібрати всі подаровані гроші разом, то можна буде купити те, що дійсно їм потрібно, взяти автокредит і зробити перший внесок, виконати ремонт у квартирі або ж організувати незабутню весільну подорож. Купити цього самотужки Ви не зможете, зате Ви можете зробити свій невеличкий вклад у реалізацію бажань молодят.

Не потрібно думати, що гроші дарувати - це банально. Вся справа в способі їхнього піднесення. Якщо ви бажаєте, щоб ваш подарунок молодята запам'ятали надовго, тоді будьте оригінальними. Пропонуємо кілька ідей, як подарувати гроші:

  • Мішок Діда Мороза. Необхідно в банку розміняти величину подарунка на металеві гроші, і скласти потім їх у гарний оксамитовий мішок. І дарувати цей мішок зі словами начебто, щоб у вас було стільки грошей, щоб їх не порахувати.
  • Грошове дерево. Відшукайте гіллясту паличку, помістіть її у квітковий горщик, а до гілок обережно ниткою прикріпіть гроші. І дарувати це дерево можна зі словами, якщо ви будете поливати це деревце, то воно виросте велике, і буде посипане грошима.
  • Зі світу по нитці. Ніхто не стверджував, що дарувати можна тільки один вид валюти. Можна подарувати молодим букет, складений з купюр різних країн світу, і з побажаннями молодим відвідати всі ці країни, або з побажанням обзавестися нерухомістю у всіх цих країнах.
  • Правильно упакований подарунок. Гроші покладіть в конверт. Конверт покладіть в пакет, і скотчем заклейте. Пакет покладіть в маленьку коробку, і обгорніть подарунковим папером. Потім візьміть коробку більшу, і так далі... На скільки вистачить ваших сил, стільки й загортайте. На кожному шарі упаковки не забудьте написати яке-небудь гарне побажання, або жартівне повідомлення, типу гроші дістаються дуже нелегко, але ви повинні із цим впоратися.