Плаття для дружки: як вибрати?

Плаття для дружки

Бути дружкою на весіллі подруги, це не тільки велика честь, але й не мала праця. Вас вибрали дружкою на весілля? Відтепер Ви права рука нареченої. В день весілля Вам доведеться не мало потрудитися, адже саме на свідків лягає чимала кількість обов'язків і відповідальності.

Вам як дружці доведеться терпляче відвідувати всі весільні салони, застібати блискавки, затягувати шнурівки на корсетах, ставити слушні зауваження, ну і, звичайно ж, підбадьорювати наречену. Вам також доведеться на час підготовки до весілля забути про свої плани, адже саме в цей момент наречена потребує Вас найбільше.

Наречена може дати Вам дрібні доручення. Не варто боятися того, що Вам доручать щось дуже значне, з чим Ви не зможете впоратися. Але, на Ваші плечі ляже обов'язок провести дівич-вечір напередодні весілля, і скласти сценарій викупу нареченої, допомагати майже у всіх організаційних питаннях.

Перебуваючи завжди поруч з нареченою, дружка потрапляє під пильну увагу всіх запрошених гостей. Тому сукню для дружки потрібно ретельно підібрати.

Наряд дружки не повинен затьмарювати наряд нареченої, але і не повинен відставати від нього. Найчастіше вечірні сукні для дружки вибираються нею самостійно. Їй доведеться купить вечернее платье, врахувавши поради нареченої. Наречена може лише порадити колір, і певний стиль. Найоптимальнішим варіантом є вибір таких вечірніх суконь для свідків, які можна буде використовувати і після весілля.

Зараз в моду входять європейські традиції, згідно яких на весілля стали запрошувати відразу декількох подружок нареченої. Для кожної з них підбираються вечірні сукні, по стилю і фактурі тканини схожі з весільним платтям нареченої. Колір підбирається за бажанням нареченої, залежно від стилю та особливостей весілля.

Сукня для дружки
на весіллі ні в якому разі не повинна бути білою, щоб не відволікати погляд присутніх від нареченої. Хоча якщо стиль весілля дозволяє дружкам надіти білі сукні, вони будуть добре виглядати на тлі зеленої соковитої трави і зелені дерев. Відтінити або виділити сукні можна за допомогою кольорових широких поясів, а також невеликих букетиків.